OFPOF

Lionel Messi, Coutinho’yu Barcelona’da Görmek İstiyor

-
343
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lionel Messi, Coutinho’yu Barcelona’da Görmek İstiyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünya yıldızı Messi, Özil’in yerine Coutinho’yu takımdan görmek istediğini belirtti.

Daily Mail gazetesinin yeni iddialı haberine göre, Lionel Messi Barcelona'ya önümüzdeki yaz transfer olacağı yönünde haberleri çıkan eski Real Madridli yıldız oyuncu Mesut Özil’in yerine Liverpool’un Brezilyalı yıldız oyuncusu Philippe Coutinho’yunun takıma katılmasını tercih edeceğini söyledi.

Aslında Barcelona yönetimi de bakıldığında aynı fikirde görünüyor. Çünkü Özil, sadece Coutinho transferinin tamamlanamadığında bir alternatif olarak düşünülüyor, yani asıl hedef Özil değil Brezilyalı Coutinho. Geçtiğimiz yaz döneminde defalarca kez artan teklife rağmen yıldız oyuncunun satılmamasında direten İngiliz kulüp Liverpool, bu sefer satışa daha sıcak bakıyor ancak daha yüksek bir teklif isteyip istemediği netleşmiş değil. Olası bir transfer başarısızlığında veya çok yüksek fiyat istenildiğinde Barcelona yüzünü türk asıllı Alman oyuncu Mesut Özil’e çevirecek ve sezon sonu sözleşmesi bittiği için serbest olarak kulübe katılacak. Üstelik çok daha uygun fiyatlara alanının en iyi oyuncularından birisi kadroya katılmış olacak.

Daha önce Real Madrid’de de forma giyen yıldız oyuncu, beklenenleri tam anlamıyla karşılayamamıştı ve bunun üzerine Barcelona'nın en önde gelen ismi Messi’nin, Özil hakkında endişeleri olduğu belirtildi.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık