OFPOF

Lionel Messi Barcelona'dan Ayrılabilir

-
285
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lionel Messi Barcelona'dan Ayrılabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Son günlerde adı vergi kaçakçılığı suçu ile anılan dünyanın en başarılı futbolcularından Lionel Messi, Manchester City takımına transfer olabilir.

Son yılların en büyük transfer iddiası bugün ortaya çıktı. Şu anda aktif futbolculuk yaşamına devam eden en başarılı iki futbolcudan birisi olan Lionel Messi yıllarını verdiği Katalan ekibi Barcelona'dan ayrılabilir. Bu iddia bugün sabah saatlerinde İspanya'nın ünlü spor gazeteleri arasında olan FootballEspana tarafından yayınlandı. Adı sürekli olarak vergi kaçakçılığı ile anılan ve hapis cezası alabilme ihtimali olan Lionel Messi Barcelona takımından ayrılabileceği konuşuluyor.

Vergi kaçakçılığı yaptığı için hapis cezası yatması beklenen Lionel Messi, Barcelona'dan ayrılıp İngiliz devi Manchester City takımına transfer olabilir. Birkaç yıldır City tarafından istenen Messi bu yaz döneminde olası transfere sıcak bakıyor. Eski hocası Pep Guardiola'nın çalıştırdığı Manchester City'nin Messi için teklifi ise 150 Milyon Euro.

Messi'nin sözleşmesinde yer alan 250 Milyon Euro serbest kalma maddesi eğer yıldız oyuncu isterse madde ortadan kalkıyor. Şimdi tüm gözler Manchester City ve Barcelona kulüpleri arasında yapılması yakın olan transfer görüşmesinde olacak.

 

kaynak: eurosport.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık