OFPOF

Kendi Branşları Dışındaki Sporları da Yapabileceklerini Kanıtlayan 7 Ünlü Sporcu

-
4.0b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kendi Branşları Dışındaki Sporları da Yapabileceklerini Kanıtlayan 7 Ünlü Sporcu
0 izlenme
Ofpofer
-

Herkesin tanıdığı dünyaca ünlü sporcuların bazıları öyle yetenekliler ki, şaşırmak elde değil!

1. Boudewijn Zenden

Boudewijn Zenden

Hollanda'nın dünyaca ünlü kanat oyuncusu Boudewijn Zenden, Barcelona, Chelsea, Liverpool gibi dev kulüplerin formalarını giyerek unutulmaz futbolcular arasına adını yazdırmıştır. Ancak Zenden aynı zamanda profesyonel seviye de judocudur.14 yaşında siyah kuşak alan ünlü futbolcu tercihini futboldan yana kullanmıştır.

2. Wayne Rooney

Wayne Rooney

Everton forması ile yıldızlaşan ve uzun yıllar manchester united takımında büyük başarılara imza atan yıldız futbolcu, 15 yaşına kadar profesyonel anlamda boks sporu ile uğraşmıştır. Rooney zaman zaman hala amatör boks maçları ile ilgilenmektedir.

3. Joe Hart

Joe Hart

Machester City'nin başarılı file bekçisi 2005 yılına kadar profesyonel olarak kriket sporu ile ilgilendikten sonra hayatında futbol daha öncelikli gelmiştir.

4. Michael Jordan

Michael Jordan

Chicago Bulls'un sihirbazı Magic Jordan lakablı ünlü basketbolcu, basketbol kariyerine nokta koyduktan sonra profesyonel olarak beyzbol oynamaya başlamış ve her iki sporda da iyi olabileceğini kanıtlamıştır.

5. Roy Keane

Roy Keane

Machester United efsanesi, boksa 9 yaşında başlamış ve çıktığı hiçbir maçı kaybetmemiştir. Onu boks sporunda çok parlak bir kariyer beklerken tercihini futboldan yana kullanmıştır.

6. Zlatan İbrahimovic

Zlatan İbrahimovic

Futbolun asi yıldızı 17 yaşına kadar profesyonel olarak tekvando ile ilgilenmiş ve siyah kuşak seviyesinde milli takıma kadar yükselmiştir. Zlatan'ın tercihini futboldan yana kullanmasa olimpiyat şampiyonluğu seviyesine kadar yükselebileceği hocaları tarafından iddia edilmiştir.

7. Usain Bolt

Usain Bolt

dünya rekorlarını altüst eden dünyanın en hızlı adamı, atletizm yaşamına son verdi ama şu anda Dortmund forması ile iyi bir futbolcu olma yolunda ilerliyor. Kim bilir, belki de Bolt'u Dortmund'un ilk 11'inde görebiliriz.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.