OFPOF

Héctor Bellerín Yuvaya Dönebilir

-
231
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Héctor Bellerín Yuvaya Dönebilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Barcelona altyapısında yetişen ve şu an Arsenal forması giyen Héctor Bellerín için eski kulübü devrede.

Bu sezon kuşkusuz spor dünyası Arsenal’i de yoğun bir şekilde konuşacak. Henüz sezon sonuna gelmeden Mesut Özil ve Alexis Sanchez’in takımdan ayrılacağına kesin gözü ile bakılmasından sonra bir darbe de Hector Bellerin’den gelebilir. Özil’in ve Alexis’in gelecek sezon sözleşmesinin bitecek olması Arsenal’i kara kara düşündürüyor. Çünkü bu iki oyuncu da sözleşmelerini uzatmaya pek sıcak bakmıyor. Gelecek sezon bonservissiz ayrılma lüksüne sahip olacak her iki oyuncu için de Arsenal bu sezon bu iki yıldızdan da para kazanarak yollarını ayırmayı planlıyor. Arsene Wenger’in bu sezon da ağır eleştirilere maruz kalmasından sonra hem kulüp yöneticilerine hem de önde gelenlerine iyi bir transfer dönemi geçireceğinin ve tüm parayı harcayabileceğinin sözünü veren Wenger için bir baş ağrısı diyebilecek transfer spekülasyonu da Hector Bellerin için geldi.

Barcelona alt yapısından yetişen Hector Bellerin, Watford altyapısı transferinden sonra 1 Temmuz 2014 tarihinde ilk profesyonel sözleşmesini yapmış ve A takıma yükselmişti.

Bu sezon takımı ile 42 karşılaşmada forma giyen Héctor Bellerín defansın sağında görev alıyor ve ilk yetiştiği kulüp Barcelona’ın transfer ağına girmeyi başardı.

Sağ beke bu sezon sıkıntılar baş gösteren Barcelona takımı eski oyuncusuna yeniden forma verebilir.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık