OFPOF

Gianluigi Donnarumma Kulüpte Kalıyor

-
344
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gianluigi Donnarumma Kulüpte Kalıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Adı birçok kulüp ile anılan Milan'ın genç kalecisi Gianluigi Donnarumma kulübü ile yeni sözleşme imzalayacak.

Buffon’un tahtına mirasçı olarak anılan ve henüz 18 yaşında Milan’ın bir numaralı kalecisi olmayı başaran Gianluigi Donnarumma için kulüpte kalacağı iddiası yayınlandı. Barcelona, Real Madrid, Manchester City gibi kulüplerin Gianluigi Donnarumma’yı transfer etmek istedikleri yönündeki haberlerden sonra Milan, oyuncuyu kulüpte tutmak istediklerini ve yeni bir oluşum içerisine girdiklerini belirtti. Bu yeni oluşumda da Gianluigi Donnarumma’nın önemli bir noktaya sahip olduğu defalarca kez dile getirilmişti.

Gianluigi Donnarumma için somut bir teklif şu an için Milan kulübüne ulaşmış değil ama kulüp kaynaklarına göre Gianluigi Donnarumma’yı transfer etmek isteyen kulüp 100 milyon avroyu gözden çıkarmalı, yani bu da bir kaleci için rekor bir ücret anlamına geliyor.

Milan altyapısından yetişen Gianluigi Donnarumma, kulübü ile gelecek sezon sonunda sözleşmesi bitiyor ama söylentilere göre yeni bir sözleşme imzalanacak ve bonservis bedeli yani serbest kalma maddesi de yer alacak. Ancak kulüp bu sezon Şampiyonlar Ligi’ne katılamazsa bu bedelin yarıya düşürüleceği ve transfer teklifinde kulüpten ayrılabileceği de gelen haberler arasında.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık