OFPOF

Gareth Bale’in Geleceği Şampiyonlar Ligi’ne Bağlı

-
297
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Gareth Bale’in Geleceği Şampiyonlar Ligi’ne Bağlı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir süredir Manchester United ile anılan yıldız futbolcu kupa kaybı yaşanırsa transferine kesin gözü ile bakılıyor.

Bir süredir ayrılık dedikoduları dünyaca ünlü transfer dedikodularının yayınlandığı Transfer Talks tarafından da güçlendirilen Bale için Şampiyonlar Ligi final maçı oldukça önem arz ediyor. Çünkü olası bir kayıpta Bale kulüpten daha kolay ayrılabilecek, üstelik manchester united kulübü de teklifi hazırlamış bir şekilde bekliyor.

Mundo Deportivo'ya göre eğer Real Madrid final maçını kaybeder ve kupayı kazanamazsa bu Manchester United kulübünün olası bir transfer harcamaları artışını göstermektedir. Çünkü böylelikle Bale yeniden adaya gidecek ve yeni kulübü de Manchester olacak.

Barcelona’da yetişen ve Juventus’ta da forma giyen Zidane eski kulübüne karşı şampiyonlar ligi mücadelesi verecek olması da henüz şimdiden tüm futbol severleri ekrana kitleyecek gibi görünüyor.

Ayrıca transfer dedikodularına bakılırsa Bale de kırmızı şeytanlara katılmak ve yeni bir heyecan yaşamak için oldukça istekli ancak onun için de önemli olan şey elbette Şampiyonlar Ligi kupasını kazanabilmek. Eğer kupayı kazanırlarsa ki favori takım da onlar, Bale kulüpte kalmaya devam edebilir.

27 yaşındaki yıldız futbolcu bu sezon takımının 26 maçında forma giydi ve 9 gol 5 asist ile skorda katkı yapmayı başardı.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık