OFPOF

Everton, Danny Welbeck İçin Hazır

-
352
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Everton, Danny Welbeck İçin Hazır
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Everton kulübü dünyaca ünlü Mirror gazetesinin iddiası ile yıldız oyuncuya 30 milyon pound teklif etmeye hazır.

Premier League ekiplerinden Everton son 6 sezonunun kulüp tarihinin transfer harcaması rekorunu kırdı ve gelecek sezon için iddialı bir takım oluşturmaya başladı ve buna da daha devam edecek gibi görünüyor. Arsenal’da forma giyen İngiliz futbolcu Danny Welbeck ile temasa geçen Everton kulübü dünyaca ünlü Mirror gazetesinin iddiası ile 30 milyon pound teklif etmeye hazır olduğu belirtildi.

Bu sezon 100 milyon pound’u geçen ve hatta yapabileceği bir kaç transfer ile 200 milyon pound barajına da ulaşabileceği belirtilen Everton kulübü özellikle Rooney’in geri dönmesi ile çevresi bayağı bir değiştirmişe benziyor ve gelecek sezon için iddialı geliyor.

Dünyaca ünlü teknik direktör Ronald Koeman, Gunners'dan Olivier Giroud için de temaslarda bulunmuş ama büyük ölçüde anlaşmazlıklar yaşanmış ve bu transfer askıya alınmıştı, ancak Danny Welbeck için hem yönetim hem de Ronald Koeman oldukça ısrarcı gibi görünüyor.

Manchester Utd. Kulübü altyapısından yetişen ve 1 Eylül 2014 tarihinde buradan Arsenal’a 20,00 mil. € bonservis bedeli ile transfer olan 26 yaşındaki İngiliz futbolcunun da transfer için onay verdiği iddia edildi.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık