OFPOF

City'den Alexis İçin Geç Kalınmış Bir Teklif Sunuldu

-
374
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
City'den Alexis İçin Geç Kalınmış Bir Teklif Sunuldu
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester City sürekli istediği ancak resmi teklifi sunmadığı Şilili yıldız için Arsenal'e 70 milyon sterlin teklif etti.

Manchester City, Alexis Sanchez'i Arsenal'den tabiri caizse artık kurtarmak için geç de olsa resmi bir adım atacak ve Şilili yıldız futbolcu için bonservis bedeli olarak 70 milyon Sterlin teklif edeceği açıklandı. Hem yöneticiler hem de Pep Guardiola defalarca kez oyuncuyu takımda görmek istediklerini belirtmişlerdi.

Pep Guardiola, Barcelona'da birlikte çalışmıştı ve bir kez daha Sanchez ile bağlantı kurarak kadrosunda yıldız oyuncu görmeye kararlı. Guardiola, bu yaz ekibini elden geçirerek aceleyle transferler yaptığı düşünülüyor hatta bazen eleştiriliyor ve Sanchez'in transferi ile de toplam harcamalarını neredeyse 250 milyon avroya ulaştıracaktı ancak bir türlü bu teklif gelmedi.

Arsene Wenger, Gunners'ın bir yıldır ve sonraki bir yılda Sanchez'i kaybetme riski altında olduğu konusunda kararsız ve kendisine Emirates’deki sözleşmesini uzatmak için haftada 300,000 pound teklif etmişti.

Sanchez'e ek olarak, City bir merkez geri için de pazarda kalmaya devam ediyor ve Middlesbrough'un Ben Gibson'ına 20 milyon pound teklif vereceği iddia ediliyor.

Mirror gazetesi, City'nin West Brom'a 30 milyon sterlin tutarında bir talep ederek, Jonny Evans için 18 milyon pound'luk teklifinin reddedilmesinden sonra City'in hedeflerini değiştirdiğini iddia ediyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık