OFPOF

Beklenen Patlamayı Bir Türlü Yapamamış 11 Futbolcu

-
629
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Beklenen Patlamayı Bir Türlü Yapamamış 11 Futbolcu
1.166 izlenme
Ofpofer
-

Geleceğin yıldızı gözüyle bakılan ancak istenilenin hiçbir zaman alınamadığı yıldız adayı futbolcuları.

futbol dünyasının gözbebeğidir genç futbolculardır ki taraftarların emektar savaşçı ağabeylerinin yanı sıra destek verdiği 2. isimlerdir. Teknik direktörlerin yetiştirerek övünmeyi hedeflediği, yöneticilerin kulüp sahiplerinin milyon lira gözüyle baktığı genç yıldız adayları bazen istenileni de bir türlü veremiyor. Sizler için futbolun patlayamamış yıldızlarını hazırladık.

1. Batuhan Karadeniz

Batuhan Karadeniz

2007 yılında 90+5'de attığı gol ile Beşiktaş'a 3 puanı getirdikten sonra Türkiye'nin önüne çıkan Batuhan, verilen tüm şanslara rağmen elinde olan ve olmayan nedenlerden dolayı umutları boşa çıkardı.

2. Giovani Dos Santos

Giovani Dos Santos

Geleceğin Messi'si gözüyle bakılırken daha 27 yaşında amerika'nın yolunu tutmak zorunda kaldı Dos Santos. Bir dönem Galatasaray'da da izlediğimiz Meksikalı, anlık çıkışlarıyla aklımızda kaldı.

3. Muhammed Demirci

Muhammed Demirci

Daha 10 yaşında kendisine Barcelona, Real Madrid, İnter yolu gözüyor diyorlardı ancak 20'li yaşlarının başında olmasına rağmen herkesin ümidi kestiği bir futbolcu oldu.

4. Okan Koç

Okan Koç

Beşiktaş, rüya sezondan sonra gençlere yönelme kararı alınca Gençlerbirliği'nden 1.6 milyon dolar karşılığından alındı. Gel gelelim İstanbul'un gece hayatına fazla bulaşınca Anadolu takımlarına doğru yol aldı.

5. Aydın Yılmaz

Aydın Yılmaz

Takımdaki tüm tecrübeli futbolcuların duraksadığı bir anda çıkıp Konyaspor'a golü atıp Galatasaray'a 3 puanı getirince şimdilerde Barcelona'da oynayan ve o dönem takım arkadaşı Arda Turan gibi beklenti içerisine sokmuştu herkesi. Gelen tüm hocalar da kendisine şans vermesine rağmen genç Aydın, yıldız Aydın olamadı.

6. Sinan Kaloğlu

Sinan Kaloğlu

3 senelik Beşiktaş kariyerine rağmen santraforda 1. tercih olamayınca Bursa'ya ardından da Almanya'ya gitse de golü Sinan olarak hatırlayamayacağız kendisini.

7. Mehmet Topuz

Mehmet Topuz

Yozgatlı Mehmet, Beşiktaş ve fenerbahçe başkanları da dahil olmak üzere tüm taraftarların kavgasına neden olmuş, önce Beşiktaş forması giymiş sonra Fenerbahçe ile sözleşime imzalamış ve gündeme bomba gibi düşmüştü. Şimdilerde kulüpsüz gezerek geçmişini özlemle anıyor.

8. Semih Şentürk

Semih Şentürk

Yedek klübesinin daimi kaptanı, yedeklerin şahı genç Semih hiçbir zaman yaşlanamadı ve 35 yaşına da gelse bizler için her maç 90'da girse bile gol kralı olacak potansiyeline sahiptir.

9. Bilal Kısa

Bilal Kısa

Şimdilerde tecrübeli bir futbolcu olarak en iyi verimini verse de beklenen patlamayı hiçbir zaman gerçekleştiremedi.

10. Sercan Yıldırım

Sercan Yıldırım

Yıllar sonra Anadolu'dan şampiyon çıkartan Bursaspor'un katkısı tartışılmaz oyuncularından Sercan Yıldırım, Galatasaray'a da gelse Avrupa'da da boy gösterse bir daha eskisi gibi olamadı.

11. Tarık Çamdal

Tarık Çamdal

Eskişehir'den büyüklere geleceği yıl kapılamadı ancak Galatasaray'a geldikten sonra adeta gönderilmek için denenmeyen yol kalmadı. Beklenen patlamayı yapamayan futbolcular arasında belki de en maliyetlisiydi, oturarak yıllık 3 milyon liraları kazanan tek futbolcuydu nerdeyse.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.