OFPOF

Arsenal Mbappe'den Vazgeçmeyecek

-
305
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Arsenal Mbappe'den Vazgeçmeyecek
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Manchester City ve Real Madrid'in yanı sıra Arsenal tüm imkanlarını kullanarak Mbappe'yi kadrosuna katmaya çalışıyor.

Real Madrid ve Manchester City'nin uzun süredir ilgilendiği dedikodularından sonra kulüp Real Madrid kulüp başkanı Perez’in açıklamaları ve City’li yetkililerin açıklaması ile resmiyete dökülen Monaco’nun süper genci Kylian Mbappe için Arsenal bu transferde rakiplerinden çekinmiyor ve umudunu koruyor.

Toplamda 125 milyon pound bonservis ödeyebileceği açıklanan Arsenal için, aslında maddi açıdan durum çok iyi. Monaco böyle bir teklife hayır diyemeyebilir.

The paper gazetesi, Wenger’in, Emirates'te son Premier League unvanını kazanması için yoğun uğraşlar içinde olduğunu ve gelecek sezonun güçlü kadrosunu oluşturmak için de kesinlikle Mbappe'yi kadrosuna katılmaya ikna etmek istediğini belirtti ve hatta bu trasnfer için "Fransız bağlantılarını kullanacağını" söylüyor.

Son günlerde ise ilginç bir durum daha yaşanmıştı. sosyal medya paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden Monaco’yu takipten çıkarması ile dikkat çeken genç yıldız Kylian Mbappe artık transfer olacağına kesin gözü ile bakılıyor. Arsenal’in bu astronomik fiyatını reddetmek elbette kolay olmayacak ama tüm futbolcuların hayalini kurduğu Real Madrid de Mbappe için her imkanı kullanmada hazır takımlar arasında.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık