OFPOF

Antoine Griezmann Transfer Haberlerini Yalanladı

-
259
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Antoine Griezmann Transfer Haberlerini Yalanladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Twitter üzerinden açıklama yapan yıldız oyuncu, geleceğine kulübün ve sportif danışmanın karar vereceğini belirtti.

Atletico Madrid'in yıldız forvet futbolcusu Antoine Griezmann, şu ana kadar ki tüm transfer haberlerinin asılsız olduğunu ve geleceğinin de öncelikle sportif danışmanı tarafından yapılacak çalışmaları sonrasında belirleneceğini açıkladı.

Açıklamayı ise resmi Twitter üzerinden yapan yıldız futbolcu Antoine Griezmann, şu an için manchester united ve diğer takımlar ile ilgili herhangi bir çalışma ve görüşme içerisinde olmadığını belirterek geleceğini öncelikle sportif danışmanının ve kulübün vereceği kararlar ile yönlendirmek istediğini belirtti.

Özellikle spor dünyasında konuşulan ve sık sık dil getirilen dedikodulara göre, Manchester United forvet hattını Antoine Griezmann ile güçlendirmek istiyor ve olası bir Rooney ayrılığından olumsuz etki yaşamak istemiyor.

Gelecek sezon Şampiyonlar Ligi’nde oynama hakkı kazanan Avrupa Ligi şampiyonu kuşkusuz bu sezon kötü futbol ile taraftarlarını üzmüştü. Ancak gelecek sezon için başarılar kazanabileceği bir kadro oluşturmak isteyen Mourinho için Antoine Griezmann önemli bir hedef olabilir.

26 yaşındaki ünlü forvet oyuncusu, bu sezon harika bir performans sergilemişti. Toplamda 56 karşılaşmada forma giyen yıldız oyuncu 26 defa ağları sarstı ve 12 asist ile takımına katkı yaptı.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık