OFPOF

Alexis Sanchez'in Aklı City'de

-
261
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alexis Sanchez'in Aklı City'de
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Transferin son dakikalarına kadar City Alexis için girişimlerde bulunmaya devam edeceği iddiası geldi.

Takımı ile rahatsızlığı olduğunu belirterek antrenmanlara çıkmayan Şilili yıldız futbolcu Alexis Sanchez için ortam iyice kızışmış durumda. Bir yandan direkt olarak rakiplerine satmak istemeyen Arsenal yönetimi ve elinde tutmak isteyen Arsene Wenger, bir yanda ise dünya devleri PSG, Manchester City ve Bayern Münih. 

Alexis'in de uzun süredir City ile temasta olduğunu biliniyor ve yıldız oyuncunun bu kulübe daha fazla yakın olduğu biliniyor ancak Arsenal böyle etkili bir futbolcuyu direkt olarak lig şampiyonluğu yolundaki rakibine verip aleyhine bir performans sergilettirmek istemiyor.

Oysa Alexis için şu ana kadar gelmiş en ciddi teklif de Guardiola’nun özel isteği ile City’den gelmiş durumda ve oyuncuyu da haftalık 400.000 Pound’luk muhteşem bir rakam öneriliyor. Geçtiğimiz sezon hayal kırıklığı yaşayan City bu sezon çok iddialı ve şampiyonluk yolunda da en ciddi isim diyebiliriz. Espnc FC’ye göre şampiyonluğun en büyük adayı olarak gösterilen City, Alexis transferi ile de hem ülke içinde hem de uluslararası turnuvalarda çok önemli işler başarabilirler.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık