OFPOF

Alexis Sanchez İçin Münih Kapıları Kapandı

-
307
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alexis Sanchez İçin Münih Kapıları Kapandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bayern Münih başkanı Alexis Sanchez transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Bayern Münih'in başkanı Uli Hoeness, Bundesliga şampiyonunun sahip oldukları kadroyu güçlendirmek için genç oyuncular satın alma işinde olduğunu ve Arsenal'den Alexis Sanchez'in kulübün yaz planlarında olmadığını belirtti.

Bayern, bu yaz transfer sezonunda şimdiye kadar Lyon'dan orta saha oyuncusu Corentin Tolisso, Werder Bremen'den eski Arsenal'li kanat oyuncusu Serge Gnabry ve Hoffenheim'dan Niklas Sule ve Sebastian Rudy ile anlaşma sağladı ve imza attırmayı başardı.

Daha öncelerde Sanchez’in Bayern Münih’in transfer listesinde olduğu iddia edilmiş ve hatta girişim yapmayı planladıkları açıklanmıştı. Ancak Bayern Münih'in başkanı Uli Hoeness son açıklamaları ile bu iddiayı çürüttü ve takımının bu sene çok pahalı ve yıldız futbolcular yerine yalnızca genç oyunculara yöneleceğini açıkladı.

Sözlerine şu şekilde devam eden başkan Uli Hoeness; "Şimdiye kadar yapılmış olanları tam olarak destekledim, son derece tatmin edici ve hepsi mantıklı. Sully, Rudy, Gnabry ve Tolisso gelecek için muazzam potansiyele sahip oyuncular." dedi. Sözlerine ise denetim kurulu başkanı olarak, şimdiye kadar aktarım politikamızdan çok memnunuz, çünkü her şey özenle uygulanıyor diyerek devam etti.

Kaynak: espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık