OFPOF

Alex Oxlade-Chamberlain, Chelsea’yi Reddetti

-
475
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Alex Oxlade-Chamberlain, Chelsea’yi Reddetti
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Alex Oxlade-Chamberlain, Chelsea’den gelen teklifi reddederek Liverpool'a göz kırptı.

Arsenal’dan ayrılmasına artık kesin gözü ile bakılan yıldız oyuncu Alex Oxlade-Chamberlain geçen sezon bekleneni bir türlü karşılayamamış ve bu sezon da ilk 11’den uzak bir şekilde giriş yapmıştı. Bunun üzerine orta sahada ve kanatlarda etkili oynayabilen yıldız oyuncu için hem Chelsea hem de Liverpool harekete geçmişti. Hatta Chelsea Arsenal’in reddedemeyeceği bir teklif sundu ama Alex Oxlade-Chamberlain bu teklifi geri çevirdi.

Her ne kadar kulüpler karşılıklı anlaşma sağlamış gibi görünse de Alex Oxlade-Chamberlain bazı gerekçelerden dolayı bu teklifi reddetti ve Liverpool’a göz kırptı. Alex Oxlade-Chamberlain kulübü Arsenal’ın 40 milyon sterlinlik bir gelir elde edeceği teklifi reddetmesini Conte’nin takımında yalnızca kanatlarda forma giyebileceğinden dolayı ve kendisinin de orta sahanın ortasında görev almak istemesinden kaynaklandığını belirtti. Bunun üzerine onu orta sahada kullanmak isteyen Kloop’un yönettiği Liverpool’a transferinin kendisi için çok daha iyi olacağını savundu.

Arsenal’dan artık ayrılmasına kesin gözü ile bakılan yıldız oyuncu Liverpool ve Arsenal kulüplerinin anlaşma yapması üzerine transferi çabucak tamamlanacak gibi görünüyor.

Kaynak: www.espnfc.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık