OFPOF

Lazer Uygulaması Yaptırmak İçin 10 Neden

-
2.0b
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Lazer Uygulaması Yaptırmak İçin 10 Neden
4.302 izlenme
-

Lazer, istenmeyen kıllarından kurtulmak için en son çözüm yoludur. Lazer kıl köklerini yakarak tahrip ettiği için,...

1. İstenmeyen Kıllar İçin Kesin Çözüm

İstenmeyen Kıllar İçin Kesin Çözüm

Lazer, istenmeyen kıllarından kurtulmak için en son çözüm yoludur. Lazer kıl köklerini yakarak tahrip ettiği için, kılların yeniden çıkmasını engellemektedir.
 

2. Batık Problemi

Batık Problemi

Lazer batık engelleyen işlemdir cilt yüzeyinde leke ve iz kalmasına da neden olmaz. Kalıcı lazer uygulaması, kılları tahrip gerekir epilasyon işleminde, batık görülmez.
 

3. Beyaz Kıllara Dikkat

Beyaz Kıllara Dikkat

 Lazer cihazlarının beyaz tüyleri görmesi, koyu renkli kıllar nazaran daha zordur. Bu nedenle kıllarımız beyazlamadan önce, zaman kaybetmeden lazer yaptırıp, istenmeyen kıllardan kurtulmak son derece yararlıdır.
 

4. Acıya Son

Acıya Son

Lazer  uygulaması, ağdadan daha ağrısız bir işlemdir.Ayrıca ilerleyen lazer epilasyon teknolojisi sayesinde, artık cihazlar çeşitli yöntemlerle yapılan işlemin acısını yok etmek konusunda oldukça önemli bir yol kat etmiştir.
 

5. Zaman Tasarrufu

Zaman Tasarrufu

 Lazer uygulaması, en pratik epilasyon yöntemidir. Ağda uygulamalar sonrasında kıllar, iki hafta içinde çıkmaya başlar. Oysa lazer uygulaması, köklerini tahrip ettiği ve çıkmasını engellediği için, uygulama yaptıran kişiye vakit kazandıracaktır.

6. Lazer Uygulaması, Cildinizin Dostudur

Lazer Uygulaması, Cildinizin Dostudur

Lazer uygulaması, cilt dostu bir uygulama şeklidir. Uzun süre ağda ile epilasyon uygulaması yapan kişilerin cildinde, lekelenmeler, sarkmalar görülebilmektedir. Lazer uygulaması güvenle uygulanabilir .
 

7. Pürüzsüz Ve Kusursuz Bir Cilt

Pürüzsüz Ve Kusursuz Bir Cilt

Ağda yapma sonrası, kıl kökleri tahriş olur Lazer yapılmış ciltte ise gözenekler küçülür ve cilt pürüzlü bir görünüm sağlar.
 

8. Geleceğe Yatırım; Lazer

Geleceğe Yatırım; Lazer

Klasik epilasyon yöntemleri, sürekli tekrarlamanın acı verici olması sonucu. pratik ve kalıcı bir yöntem olan lazer uygulaması, ilerleyen yaşlarda bizi ağda zahmetinden kurtaracaktır.
 

9. Konfor İçin Lazer

Konfor İçin Lazer

 Lazer uygulaması, son derece iyi bir epilasyon biçimidir. Uygulamayı yaptıran kişilerin tamamına yakın tedaviye uyum sağlamaktadır. Ayrıca hızlı bir yöntem olması ve 1 saat içinde tüm vücuda uygulamada diğer epilasyon uygulamalarından, daha kullanışlı bir yöntemdir.
 

10. Güvenlik İçin Lazer

Güvenlik İçin Lazer

Lazer uygulaması, klinik ve uzmanlar tarafından yapıldığı zaman istemediğiniz vücut tüylerden bir kurtulma yoludur. Cilt üzerine toksik ya da alerjik bir etkisi yoktur, cildi tahriş etmez, kalıcı yara izi yapmaz, kanserojen olduğunu gösteren herhangi bir bulgu yoktur.
 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.