OFPOF

Cildiniz Mis Gibi Olsun: Cildinize İyi Gelecek 7 Öneri

-
1.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Cildiniz Mis Gibi Olsun: Cildinize İyi Gelecek 7 Öneri
0 izlenme
Ofpofer
-

İster kadın olsun ister erkek olsun,herkes güzel bir görünüme sahip olmak ister. Bunun için yapmamız gereken en temel görev cildimize bakmaktır.

1. Su

Su

Su cildimize iyi gelen en doğal maddedir. Günde en az iki litre tüketilmesinin böbreklerimize iyi gelmesinin yanı sıra cildimizi gençleştirerek taze bir görünüm sağlar. Aynı zamanda cildi pürüzsüzleştirerek parlamasınıda sağlamaktadır.

2. Limon

Limon

Limon cilde iyi gelen en güzel maddedir. Birçok uzman limonun ciltteki ölü derileri ortadan kaldırdığını belirtmiştir. Ayrıca güneşte oluşan lekelere ve siyah noktalara da iyi geldiği gözlemlenmiştir.

3. Yoğurt

Yoğurt

Yoğurdun lezzetinin yanı sıra cildimizide beslediği nemlendiren bir etkisi bulunmaktadır. Cildi beyazlatmakta ve temizlemektedir. Aynı zamanda limonla ve soda ile beraber kullanıldığı zaman siyah noktalara ve lekelere iyi gelir.

4. Bal

Bal

Balın şifası say say bitmez. E tabi doğru kullanıldığı zaman cildimizi besler ve tazeler. Aynı zamanda ciltteki kurumuş derileri arındırarak cildinizin parlamasına neden olur.

5. Salatalık

Salatalık

Salatalığın cilde faydaları oldukça fazladır. Adeta cilde mucize veren bir yapısı bulunmaktadır. Salatalık cildi diri tutar. Cildi temizleyerek cillteki aknelerin kaybolmasına neden olur. Aynı zamanda çiller içinde iyi bir yöntemdir.

6. Maya

Maya

Maya içerisinde bir çok minarel bulunmaktadır. Cildin tazelenmesi ölü derilerin giderilmesi ve cildin beyazlamasında etkisi oldukça fazladır. Cilde pürüzlük sağladığıda görülmektedir.

7. Domates

Domates

Dometes içindeki E vitamini sayesinde çabuk yaşlanmayı engellemektedir. Aynı zamanda domates sivilce oluşunu engellemektedir. Büyüyen gözeneklerin küçültülmesine birebir. Cildi temizler ve arındırır. Güneş ışınlarının zararlı etkilerine birebirdir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.