OFPOF

2 Hafta Boyunca Hindistan Cevizi Suyu İçerseniz Vücudunuza Olabilecek 8 Şey

-
3.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2 Hafta Boyunca Hindistan Cevizi Suyu İçerseniz Vücudunuza Olabilecek 8 Şey
0 izlenme
Ofpofer
-

Her gün hindistan cevizi suyunu içmeyi deneyin. 8 ciddiye etkileyici nedenler bulduk!

Hindistan cevizi suyu her yerde olduğu gibi görünüyor. En iyi modeller, ünlü sporcular ve hatta dünya organizasyonları, hindistancevizi suyunu sağlıklı bir içecek olarak önerir.

1. Vücud sıvınızı en uygun dengede korur.

Vücud sıvınızı en uygun dengede korur.

Hindistan cevizi suyu enerji geri yüklemeye yardımcı olur ve vücutta sıvı en uygun dengeyi korur. Antrenman öncesi, sırasında ve sonrasında hindistancevizi suyunu kullanmayı öneren sporcular arasında yaygın olarak kullanılanın şüphesi yoktur.

2. Kilonuzu daha kolay ve hızlı bir şekilde kaybedersiniz.

Kilonuzu daha kolay ve hızlı bir şekilde kaybedersiniz.

Eğer kilo vermeyi planlıyorsanız ve iyi kalmasını istiyorsanız, Hindistan cevizi suyu için meşrubat ve diğer şekerli içeceklerin yerini almaya çalışın. Bu, daha uzun süre dolgun hissetmenizi sağlayan doğal bir düşük kalorili içecektir. Yemekten önce bir bardak Hindistan cevizi suyunu denemeyi deneyin - az yersiniz.

3. Daha fazla sindirim problemi yok.

Daha fazla sindirim problemi yok.

Yüksek lif konsantrasyonu nedeniyle, hindistancevizi suyu hazımsızlığı önlemeye yardımcı olur. dünya sağlık Örgütü, çocuklarda ishal tedavisinde hindistancevizi suyunu kullanmayı bile öneriyor.

4. Kan basıncını dengeli hale getirir.

Kan basıncını dengeli hale getirir.

Hindistancevizi suyunun tansiyon üzerinde belirgin bir etkiye sahip olduğunu ve sistolik basıncı %71 düşürdüğünü ve diyastolik basıncın %29 düştüğünü gösteriyor.

5. Parlak ve pürüzsüz bir cilt elde edersiniz.

Parlak ve pürüzsüz bir cilt elde edersiniz.

Antioksidanların büyük bir kaynağı olan hindistancevizi suyu toksinleri boşaltabilir ve aynı zamanda hayati besinler sağlayabilir. İçkinin yanı sıra, her gün yüzünüze de uygulayabilirsiniz. Safsızlıklarla mücadele eder ve cildinizi sağlıklı ve güzel bırakır.

6. Duygu durum dalgalanmaları ve stres sizi rahatsız etmeyecektir.

Duygu durum dalgalanmaları ve stres sizi rahatsız etmeyecektir.

Hindistan cevizi suyu çeşitli vitaminler içerir. Aslında, B-kompleks vitaminleri stres azaltmanıza ve ruh hali değişimlerini önlemenize yardımcı olur. Magnezyum, eksikliğinin depresyona neden olabileceği serotonin üretimini arttırır.

7. Tamamen doğal bir kalıntı çözümü elde edersiniz.

Tamamen doğal bir kalıntı çözümü elde edersiniz.

Dün gece biraz fazla eğlencen varsa, hayata döndüğünüzde Hindistan cevizi suları deneyin. Vücudunuzu yeniden sulandırmanıza ve kayıp vitaminleri yenilemenize yardımcı olan besin maddelerinden zengintir. Hindistan cevizi suyu aslında % 95 saf sudur, bu yüzden su dengesini iyileştirmek için en iyi içecektir.

8. Yaşlanma sürecini yavaşlatabilirsiniz.

Yaşlanma sürecini yavaşlatabilirsiniz.

Hindistan cevizi suyu, sitokininlerin doğal bir kaynağı, sağlığımız için harikalar yaratan bitki hormonları. Yaşlanma karşıtı bir etki kazandıran hücre bölünmesinden yalnızca sorumlu değiller, aynı zamanda kanser ve tromboz gibi yaşla ilgili hastalıkların riskini de azaltırlar.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.