OFPOF

Yeni Nintendo 2DS XL Gönderime Başladı

-
53
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Yeni Nintendo 2DS XL Gönderime Başladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo'nun bu yıl çıkardığı üçüncü oyun konsolu olan yeni Nintendo 2DS XL, ön siparişleri göndermeye başladı.

Yeni Nintendo 2DS XL sonunda geldi. Nintendo Switch ve yaklaşmakta olan SNES Classic Edition ile bu, 2017'de Nintendo'nun piyasaya çıkan üçüncü yeni konsolu olacak.

Yeni Nintendo 2DS XL Nisan ayında duyuruldu. 149.99 dolarlık avuçiçi konsol siyah ve turkuaz renk ile gelecek ve yeni Nintendo 3DS XL sistemlerinde bulunan ile aynı boyutta geniş ekran kullanacak. Yeni sistemin isminin de işaret ettiği gibi görseller yalnızca 2D'de görüntülenecek.

Yeni Nintendo konsolu daha hafif ancak yine de yeni Nintendo 3DS XL ile aynı gücü barındırıyor ve amiibo kartları ve figürleri için yerleşik NFC desteği yer alıyor. 2D'de Nintendo 3DS, yeni Nintendo 3DS ve Nintendo DS oyunlarının geniş kütüphanesini oynatabiliyor.

Yeni Nintendo 2DS XL, sunucu perakendecilerinde ön sipariş için son bir ay içinde çevrimiçi olarak satışa sunuldu. Perakendeciler bugünden başlayarak yeni Nintendo konsolunu göndermeye başladılar. Amazon'un şu anda yeni Nintendo 2DS XL için stokları bitti, ancak Best Buy ve GameStop stokları henüz tükenmedi.

Nintendo 3DS ve 2DS konsolları için yeni gelen oyunlar bulunuyor. Örneğin bu oyunlardan Metroid: Samus Returns 15 Eylül'de piyasaya sürülecek ve Amazon'da ön sipariş için hazır.

Kaynak: www.i4u.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık