OFPOF

Wizard Of Legend İçin Yeni Trailer Geldi

-
43
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Wizard Of Legend İçin Yeni Trailer Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

2018 yılının başlarında piyasa sürülecek video oyun Wizard of Legend oyun severleri yeni trailer ile buluşturdu.

Contingent99 ekibi tarafından geliştirilen ve yayın haklarının elinde bulundurulduğu video oyun Wizard of Legend, 2 boyutlu alternatif olarak eğlenceli oyunlar arasında yer alacağa benziyor.

Steam üzerinden de satışa sunulacak video oyun için ana sayfada “Wizard of Legend bir sihirbazın şöhret ve ihtişamını arttırmak için 2D görüntülere sahip zindandaki mücadelesidir! Efsanevi bir Sihirbaz olmak için hızlı refleksleri ve güçlü büyüleri kullanın.” metni ile tanıtılırken son güncellemeler ile birlikte oyunun kararlı hale getirilmeye başlandığı da geliştirici ekip tarafından şöyle açıklandı;

“Son güncellemeden bu yana yoğun olan birkaç ay geçti ve oyunda hemen hemen her şeyi tamamladığımızdan ve kararlı bir hale getirdiğimizden emin olduk. Bu noktada, 2018 yılının ilk aylarında oyunu piyasaya sürmemiz olağan gözüküyor. Esasen oyun hakkındaki çalışmalarımızı tamamladıktan sonra bile birkaç ek ayrıntı vermemiz gerekebilir ve sizlere çok daha fazla oyun heyecanı yaşatabiliriz. Şimdiye kadar yaptığınız destek ve sabrınız için hepinize teşekkür ederiz. Önümüzdeki haftalarda heyecan verici bazı haberlere imza atacağımızı ve bu konuda en güncel bilgileri yayınlayacağımızı duyurmaktan da çok sevinçliyiz.”

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık