OFPOF

Uzmanlar Xbox Project Scorpio İçin Fiyat Tahmininde Bulundular

-
50
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Uzmanlar Xbox Project Scorpio İçin Fiyat Tahmininde Bulundular
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Microsoft'un gelecek konsolu hakkında söylentiler devam ederken fiyatı ile ilgili de tahminde bulunuldu.

Project Scorpio'nun donanım özelliklerinin açıklanmasından sonra, Xbox One'ın halefinin fiyatlaması konusunda çıkan söylentilen konsolun fiyatının yaklaşık 499 dolar olacağı yönünde. Digital Foundry'den Rich Leadbetter konsolun resmi fiyatının Microsoft tarafından açıklanmadığını ve 499 dolar olacağı söylentilerinin doğru olabileceğini belirtti.

The Verge tarafından bildirilene göre oyun konsolunun resmi fiyatı gelecek Haziran'daki E3'te açıklanacak. Önceki raporların belirttiği gibi, PlayStation 4 Pro 399 dolara çıkarken, Project Scorpio daha büyük bir işlemci, daha hızlı bir sabit disk, UHD Blu-ray sürücü, 4 GB daha fazla bellek ve son teknoloji ürünü soğutma çözümü sunuyor. Bütün bunlar, Project Scorpio'nun 499 dolara mal olacağı yönündeki söylentilerin gücünü giderek arttırıyor.

Sıkı bir donanım perspektifinden gelen 499 dolar fiyat söylentisi mantıklı geliyor. Project Scorpio, PlayStation 4 Pro'dan daha güçlü bileşenlere sahip olması sebebiyle Project Scorpio'nun fiyatının da bundan daha yüksek olması bekleniyor. Microsoft'un Xbox One'ın genel konsol satışlarında PlayStation 4'ün arkasında olduğuna dikkat edilmelidir. Açıkçası, Project Scorpio, piyasaya sunulduğunda kullanılabilecek en güçlü konsol olacak ve Sony, kendi yeni konsolu çıkana kadar geride kalacaktır.

Kaynak: droidreport.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık