OFPOF

Süper Mega Beyzbol 2, 2018'e Kadar Ertelendi

-
56
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Süper Mega Beyzbol 2, 2018'e Kadar Ertelendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Eylül ayı içerisinde çıkması beklenen video oyunu geliştirmeler ve tamamlamalar için 2018 yılına ertelendi.

“Topların manzaralarını ve seslerini alın: PBR rendering teknolojisi kullanan muhteşem stadyumlar. Yeni, daha gerçekçi ölçekli karakter modelleri. Yeniden düzenlenmiş kullanıcı arayüzü.” şeklinde lansmanı yapılan ve hem 2 kişi hem de 4 kişinin oynayabileceği, oyuncu adlarını, görünümünü, dişli çarkını, animasyonunu ve becerilerini düzenlenebilir olması, ekip logolarını, üniformalarını ve isimlerini özelleştirme imkanının bulunması, lig oluşturma, bölünmeler ve konferanslar oluşturma imkanları, sezon uzunluğunu, playoff braket boyutunu ve atış sayısını ayarlayabilme imkanları ile dikkat çeken yeni 2. seri birçok oyunseveri heyecanlandırmıştı.

Gerçek bir beyzbol deneyimi sunacak olan oyunun bu yıl içerisinde çıkış yapması bekleniyordu ancak yeni gelen haberler ile bazı geliştirmelerin ve düzeltmelerin yapılması gerektiğinden oyunun çıkış tarihi 2018 yılı içerisinde henüz netlik kazanmayan bir tarihe ertelendi.

Geliştirici Metalhead Yazılımı, bir duyuru defterinde "Oyunu tamamlamak için gün boyunca çalışıyoruz ancak hala tamamlanmamış özellikler var." dedi. 

Savunma vardiyaları ve ek sanat bileşenleri"de dahil olmak üzere oyunda yeni özellikler eklenebilecek olması ve kararlı bir oyunun piyasaya çıkacak olması ise oyunseverlerin anlayış göstermesine yetti.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık