OFPOF

Strafe Oyunu İçin Yeni Trailer Yayınlandı

-
49
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Strafe Oyunu İçin Yeni Trailer Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

90lı yılların video oyun heyecanını yeniden yaşatacak oyun Strafe, Steam üzerinden de ön siparişe açık.

1996'nın en hızlı, en kanlı, en ölümcül, en sıfatını taciz eden, aksiyon dolu birinci şahıs bir shooter. Gerçekten nefes kesici, gerçekçi grafikler ve acımasız düşmanlar. Bir alternatif oyun olarak da nitelendirebileceğimiz Strafe, Steam üzerinden ön siparişe başlamış ve güzel tepkiler almaya başlamıştı.

Oyun önümüzdeki hafta resmi olarak piyasaya sürülecek. Son olarak geçtiğimiz saatler içerisinde yeni bir trailer yayınlayan Strafe, 90’lı yıllara bizi yeniden döndürecek grafiklere ve heyecana sahip diyebiliriz. Bu yüzden de en iyi alternatif ve vakit geçirmelik oyunlar arasında yer alacak Strafe, 3D boyutlu keskin grafikleri, rengarenk denilebilecek tasarımları, keskin çizgilere sahip ve eğlenceli silahları ile güçlü karakterleri bize keyif dolu anlar yaşatacaktır kuşkusuz.

Bu yeni trailer çıkış trailer’ı olarak da adlandırılabilir aslında.

Oyun içerisinde yeni görüntüler gözler önüne seren son trailer, oyun içerisine yeni eklenen farklı türdeki canavarları, düşmanları ve yeni geliştirilmiş silahları da gözler önüne seriyor.

Klasik görünümü ve eğlenceli senaryosu ile bize keyif dolu anlar yaşatacak Strafe gelecek hafta tüm online mağazalarda yer alacak.

Kaynak: www.pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık