OFPOF

Son Zamanların En Popüler Tek Kişilik ve Çift Kişilik Mobil Oyunları Açıklandı

-
200
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Son Zamanların En Popüler Tek Kişilik ve Çift Kişilik Mobil Oyunları Açıklandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Tech first post sayfası tarafından hazırlanan listede haftanın en popülerleri listede yer aldı.

Techfirstpost teknoloji ve oyun haber ve inceleme sayfası tek başınıza oynayabileceğiniz oyunları ve daha sonra arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz bazı yerel çok oyunculu oyunlarda önerilerde bulunmaya devam ediyor. Bu oyunlar Avrupa’da en çok oynanan oyunlar arasına girmeyi başardı ve listelerde yükselişleri de devam ediyor.

The Trip: Bu oyun, mobil oyun deneyiminizin ne kadar ruhani olmasını istediğinize bağlı olarak Nirvana'yı veya sadece birkaç dakikalık eğlencenizi bulmanıza yardımcı olabilir. Bu temelde bir koşucudur (daha yumuşak bir hızda yürümek gibi) fakat oyun sanatını oluşturan güzel grafiklere sahip bir oyun.

Oyun genel olarak huzurlu bir havaya sahiptir ve yalnızca zihninizi sakinleştirebilir ve bilincinizle bir seyahate çıkarken amacınız doğrultusunda oynayabilirsiniz.

Piano Tiles 2: Oyun, refleksinizin bir testi ve hatta klasik müziğe bir giriş olarak hizmet edebilir. Seviyeler insani derecede zorlaşabilir ancak neşeli müzik sizi tutmaya devam edecektir.

Dancing Line: Bu oyunun konsepti daha önce keşfedilmiş ancak pek çok düzeyde araştırılmamıştır. Oyun, yüce soundtrack ile senkronize olan bir koşucu. Pitoresk peyzajlar üzerinde sonsuz bir arayış içinde bir çizgi olarak başlayın. Seviyeler, çiftliklerden çayırlara, buz gibi kış sahnelerine değişir. Tek seferde on beş deneme alırsınız ve tekrar oynamak için küplerin tekrar doldurulmasını beklemek zorunda kalacaksınız.

Beat Stomper: Bu oyun, tekno atımları boyunca çılgınca sallanan seviyeleri arttırmak üzeredir. Düzeyleri artırmak isteyen belirlenmiş bir meydan olarak oynuyorsunuz. Bu oyunda iyi olmak için, vuruşa göre dokunmanız ve meydanın duvarlardan nasıl çıkacağını aklınızda tutmanız yeterlidir. Müzik birkaç ünlü DJ tarafından bestelendi ve Beat Stomper'ı canlandırmak da çalışmalarının güzel bir şekilde keşfedilmesi olacaktı. 

Lost Maze: Oyun Misty adında bir kızla ve dünyasını tüketen karanlığa karşı mücadelesiyle ilgilidir. Misty adında bir kızla ve dünyasını tüketen karanlığa karşı mücadelesiyle ilgilidir.

Dual!: Çift, iki denetleyicinin olduğu ve ekranın daha büyük olduğu anlamına gelen iki telefonda yürütülüyor. Silahlandırılmış bir kare olarak oynuyorsun ve diğer oyuncudan ateş ediyorsun. Bu oyun sağduyuya sahip olabilir ancak bazı vicdansız oyuncular kendi ekranlarını senden ayırmaya çalışabilirler diye dirsek atışlarının adil bir kısmını içerir.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık