OFPOF

Rocket League Oyunu Nintendo Switch İçin Geliştiriliyor

-
60
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rocket League Oyunu Nintendo Switch İçin Geliştiriliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Rocket League geliştiricisi E3 2017’de oyunun yıl sonuna kadar Nintendo Switch'e geleceğini duyurdu.

Popüler çok oyunculu bir yarış/spor unvanını kazanan Rocket League, sonunda Nintendo Switch'e geliyor. oyun severlere müjde niteliğinde gelen bu haber henüz ilk dakikalardan itibaren büyük heyecana sahne oldu.

futbol modu en popüler olmasına rağmen, basketbol ve buz hokeyi çeşitleri de içeren oyun gün geçtikçe popülerliğini de arttırmaya devam ediyor.

Duyuru, Nintendo Spotlight sırasında E3 2017'de yapıldı. Oyun diğer araçlarda, içeriklerde ve oyun modlarında mevcut olacak. Buna ek olarak, Nintendo Switch için sadece özel Savaş Otomobilleri ve özelleştirme öğeleri de var.

Bunlara Mario ve Luigi şapkaları da dahildir. Özelleştirmelerin veya oyunların çoğunu göstermeyen kısa bir trailer da resmi olarak yayınlanmış durumda.

Oyun Nintendo Switch üzerindeki tüm oyun modlarını destekleyecektir. Bu, tablet, elde Taşınabilir ve TV modlarının yanı sıra yerel ve çevrimiçi çok oyunculu özellikleri de içerir.

Çok oyunculu modda en fazla sekiz oyuncu tek bir arenada oynayabilir halde olacak. Ayrıca çapraz ağ oynatma desteği de vardır; bu nedenle Nintendo Switch kullanıcıları bir Xbox One veya Steam kullanan kişilerle de karşılıklı oynayabilir.

Psyonix, yıl sonuna doğru olan çıkış tarihi ve diğer noktalar doğrultusunda daha fazla ayrıntının geleceğini de belirtti.

Kaynak: tech.firstpost.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık