OFPOF

Rising Storm 2: Vietnam İçin Güncelleme Tanıtıldı

-
68
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rising Storm 2: Vietnam İçin Güncelleme Tanıtıldı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Yeni silahlar, yeni haritalar ve yeni helikopterleri içeren güncelleme paketine Anzac adı verildi.

30 Mayıs 2017 tarihinde oyun raflarındaki yerini almaya başlayan Realistik ve FPS oyunu Rising Storm 2: Vietnam için oyunseverleri sevindiren harika bir güncelleme tanıtıldı. Şu an Steam üzerinden de satılan oyun yaklaşık 8 dolar civarında bir etikete sahip.

“Red Orchestra Series 'Vietnam'ı ele geçirdi: 64 kişilik MP maçları; 16 kişilik Çatışma; M16, M79, Hueys ve Attack Helikopterleri; AK, Çift Barrel Tüfekleri, Toe-Popper Madenleri, Gezici Tüneller, Tüneller ve daha fazlası. Acımasız. Otantik. Cesur. Karakter özelleştirme.” metni ile Steam üzerinden lansmanı yapılan oyun, binlerce olumlu yorumu ile de dikkat çekiyor.

Rising Storm 2: Vietnam güncellemesi Tripwire'ın PAX West panelinde bugün açıklandı ve oyunseverler için görüntüler yayınlandı ve bu kapsamlı güncelleme paketine Anzac adı verildi.

ANZAC yeni bir hizip, Avustralya ve Yeni Zelanda Ordu Komutanlığı ve bununla birlikte yeni silah yığını, üç yeni harita ve bir yeni helikopter ekliyor.

Yeni silahlar L1A1 SLR, "7.62mm NATO'yu ateşleyen FN FAL'in türevi", L2A1 AR, "L1A1'in tam otomatik versiyonu", Owen SMG, F1 SMG ve Browning Hi-Power.

Üç yeni harita içeren güncelleme içindeki harita isimleri de Long Tan, Rung Sac ve ANZAC’dır.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık