OFPOF

Rain World İlk Yamasına Kavuşuyor

-
36
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Rain World İlk Yamasına Kavuşuyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sevimli karakterimizde geliştirmelerin, oyun içi yeni alanların yapıldığı ve hataların giderildiği yama paketi yakında indirmeye açık olacak.

28 Mart 2017’de oyun rafları arasında yerini alan ve özellikle de Steam gibi online oyun satın alma ve indirme platformlarında beğeni toplayarak sevimli oyunlar arasında yer alan Rain World, miskin bir kedi karakterimiz ile başımıza gelecek ve karşılaşabileceğimiz tüm olumsuz durumlar ile başa çıkmaya çalışıyoruz ve karnımızı doyuracak besinler arıyoruz. Bu süreç içerisinde hem sevimli karakterimiz ile eğleniyoruz hem de bolca eğlenceli vakitler geçiriyoruz.

Oyun kısa bir süre önce Steam’de satışa çıkmış ve yüzlerce kişi tarafından satın alınmıştı. Videocult firması tarafından geliştirilen, yayın haklarını ise Adult Swim firmasının elinde barındırdığı ve Joar Jakobsson tarafından tasarlanan oyun, PlayStation 4 ve Microsoft Windows platformlarında oynanabilir halde.

Videocult firması ise yakın bir zaman önce resmi bir açıklama ile Rain World oyunundaki hataların ve eksikliklerin giderilmesi için bir yama paketi geliştirdiklerini ve yakın süre içerisinde yayınlayacaklarını açıkladı. Genellikle gelen geri bildirimlerden yola çıkıldığını belirten Videocult yöneticileri, oyun içerisinde bazı yeni alanlar ve geçişler de yarattıklarını belirtti. Sevimli kahramanları için yeni hareket geliştirmeleri, yeni özellikler, tünel geçişleri, bazı kapalı alanlara kolay erişim sağlanabilmesi gibi geliştirimeler ile gelecek yama paketi yine Steam üzerinden indirmeye açık olacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık