OFPOF

Pokemon Go Oyununa Yeni Bir Güncelleme Geldi

-
107
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Pokemon Go Oyununa Yeni Bir Güncelleme Geldi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Dünyayı bir dönem kasıp kavuran mobil oyunlarından bir tanesi olan Niantic şirketi tarafından yapılmış Pokemon Go oyununa yeni bir güncelleme geldi.

Niantic şirketinin belki de en başarılı ve dünyanın en çok tanıdığı projelerinden ve mobil oyunlarından bir tanesi ve hatta en önemlisi olan Pokemon Go oyununa yeni bir güncelleme geldiği bugün şirket tarafından duyuruldu. pokemon go kullanıcıları bu güncellemeyi indirdikten sonra oyunu oynayabildiklerinin altı çizildi. Pokemon Go oyununa gelen yeni güncellemede kullanıcıların genelde şikayet ettiği bazı sorunların çözüldüğü öğrenildi. Yeni güncelleme tüm dünyayla aynı anda piyasaya çıktı.

Pokemon Go oyununa gelen yeni güncellemede oyun içerisinde yer alan bazı donma ve bozulma sorunlarının tamamen çözüldüğü açıklandı. Bu güncellemede ayrıca CP gücü 3000'den az olan Pokemonların "motivasyon bozulma hatası" sorunun da çözüldüğü ifade edildi. Niantic şirketinin web sitesinde yer alan yamayı Android 0.69.1 ve iOS 1.39.1 sürümleri ve üzerindeki her akıllı telefon yükleyebilecek. 

Niantic şirketi Pokemon Go Fest etkinliğinde yaşanan sorunları göz önünde bulundurarak bu güncellemeyi hemen yayınlaması bazı kullanıcıların gözünden kaçmadı. Şirket sahip olunan kötü imajı yeni güncelleme ile biraz da olsa ortadan kaldırmaya çalışıyor. Önümüzdeki günlerde kullanıcıların yeni güncellemeye verecekleri tepki şimdiden merak konusu haline geldi.

 

kaynak: gamespot.com
 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık