OFPOF

Paragon, Nisan Ayında Kapatılıyor

-
149
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Paragon, Nisan Ayında Kapatılıyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Epic Games, Fornite ile gelen başarıdan sonra Paragon'un fişini çekmeye hazırlandığını açıkladı.

Epic Games, Fornite video oyununa PUBG tarzı bir moda kazandırma müjdesi vermiş ve bir anda oyunun 40 milyon oyuncuya ulaşmasını sağlamıştı. Üstelik bu kadar da büyük bir başarı beklenmediği itiraf edilmişken. Ancak bu başarı diğer birçok geliştirilen oyunun da bitişini hazırlıyordu çünkü diğer oyunlara yönelişler oldukça azalmıştı ve maddi açıdan da şirketin üzerinde yük oluşturmaya başlamıştı. Hem geliştirici ekip hem de şirket daha çok başarı getiren oyunlara yönelmeye hazırlandığını açıklamıştı. Tüm bu haberlerden sonra geçtiğimiz gün resmi açıklama yayınlandı ve Paragon video oyunun Nisan ayında kapatılacağını ve son zamanlarda oyun için yapılan yatırımların da iade edileceği açıklandı.

Şirket daha önceki duyurularda şu sözleri kullanmıştı ve oyun severlerden özür dilemişti; “Çok üzgün bir şekilde duyuruyoruz ki Paragon’u kapatma kararı aldık. Paragon için verdiğimiz sözleri tutamadık. Ekibin sıkı çalışmalarına rağmen sizi hayal kırıklığına uğrattık, özür dileriz."

Paragon oyun sunucuları Nisan 26'ya kadar çalışmaya devam edecek ancak oyun içerisinde birçok kalite azalması görülecek ve bazı noktalar da kapanmış olacak.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık