OFPOF

Oyun Oynamayı Çok Sevenler İçin Yapılmış 7 PS4 Oyunu

-
518
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Oyun Oynamayı Çok Sevenler İçin Yapılmış 7 PS4 Oyunu
0 izlenme
-

Görünce çok seveceğiniz oynaması zevkli, güzel ve harikulade PS4 oyunları sizlerle!

1. Destiny

Destiny

Destiny, Bungie tarafından geliştirilen, Activision tarafından ise yayınlanan Rol Yapma ve Birinci Şahıs Nişancı video oyunudur. Ve aynı zamanda yapımında en çok para harcanan oyundur.

2. Battlefield 1

Battlefield 1

Battlefield 1, Electronic Arts tarafından 21 Ekim 2016'da piyasaya sürülmüş bir birinci şahıs nişancı oyunudur. I. dünya Savaşı'nı konu almaktadır.

3. Call Of Duty WWII

Call Of Duty WWII

Call of Duty: WWII, Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayımcılığı yapılan birinci şahıs nişancı oyunu.

4. Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront 2

Star Wars Battlefront II, EA DICE tarafından Criterion Games ve Motive Studios'un katkılarıyla da geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımcılığı yapılacak olan FPS türünde bir video oyunu.

5. NBA 2K17

NBA 2K17

NBA 2K14, bir basketbol video oyunudur. oyun Visual Concepts tarafından geliştirilmiş ve 2K Sports tarafından yayınlanmıştır.

6. Fallout 4

Fallout 4

Fallout 4, Bethesda Game Studios'un geliştiriciliğini yaptığı ve Bethesda Softworks'ün yayımcılığını yaptığı açık dünya Aksiyon rol yapma oyunudur.

7. Bloodborne

Bloodborne

Bloodborne FromSoftware tarafından geliştirilen, Sony Computer Entertainment tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan video oyunudur. PlayStation 4'e özel olarak geliştirilmektedir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.