OFPOF

Nintendo Switch İçin "Syberia 2" Lansman Fragmanı Yayınlandı

-
58
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Nintendo Switch İçin "Syberia 2" Lansman Fragmanı Yayınlandı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Sevilen video oyun serisi Syberia, iki oyununu da Nintendo'nun yeni konsoluna getirdi...

Eğer siz de eleştirmenlerce beğenilen ve PC için 2002 yılında çıkan Syberia oyununu ya da 2004'te çıkan devam oyunu olan Syberia 2'yi oynadıysanız, bu iki oyunun da Nintendo Switch'e geldiğini duyunca sevineceksiniz. Çünkü bu haber birçok kişiyi sevindirdi. Artık Syberia 2 oyununda Kate Walker'ın macera dolu yeni bölümünü oturma odanızdayken büyük ekranda veya hareket halindeyken oynama şansına sahip olabileceksiniz. Ancak oynadığınızda bunun artık daha zorlu bir maceraya dönüştüğünü göreceksiniz. Microïds oyunun Switch sürümü için çıkmasının ardından fragman videosunu yayınladı.

Kate Walker, Hans Voralberg'in oyuncak fabrikasından vazgeçmesi için imza atmasını sağlamasının ardından New York City'de onu bekleyen hayattan uzaklaşmaya ve Hans'ın çocukluk hayalini onunla sürdürmeye karar veriyor. O ve robot Oscar, Syberia'nın son mamutlarını aramaya başlıyor. Görevleri, onları bir Dizi bulmacanın bulunduğu güzel, dağlık bir araziye götürüyor.

Oyunun Nintendo Switch sürümü Koalabs Studio tarafından geliştirildi. Syberia oyunu 2002'de ABD'de yılın en iyi macera oyunu seçilmişti. Syberia 2 de aynı başarıya 2004 yılında ulaşmıştı. Şimdi oyunların Nintendo Switch sürümleri çıktı ve Avrupa'da hem dijital hem de fiziksel versiyonları satılırken ABD'de sadece dijital versiyonu satılıyor. Oyunun lansman fragmanını da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Kaynak: thenerdstash.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık