OFPOF

Mazda, Road To Indy TV Uygulamasını Xbox One'a Getiriyor

-
53
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mazda, Road To Indy TV Uygulamasını Xbox One'a Getiriyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Xbox One için kullanıcıların yarış serilerini takip edebilecekleri Mazda Road to Indy TV uygulaması geliyor.

Mazda, Road to Indy TV yarış serisi uygulamasını Apple TV, Amazon Fire ve Roku için geçen Nisan ayında piyasaya sürüldükten sonra Xbox One'a getirdi. Uygulama tüm yarış etkinliğini ve sahne arkası içeriğini kullanıcıların karşısına getiriyor ve kullanıcılar, eşsiz sürücü geliştirme merdiveni sisteminin her üç seviyesine de erişebilecek. Uygulamada Cooper Tires'ın sunduğu Indy Lights, Cooper Tires'ın sunduğu Pro Mazda ve Cooper Tires USF2000 Championship Powered by Mazda seviyeleri yer alacak.

Uygulama, Pro Racing Group'un CEO'su ve Mazda Road to Indy TV Genel müdürü JP Manterola ve ekibi tarafından geliştirildi.

Manterola, "Xbox, uygulamanızın lansmanı ile yalnızca dünya çapında izleyicilere ücretsiz erişilebilirlik sağlayan yeni bir ortama öncülük etmekle kalmıyor, aynı zamanda evlerinin kalbine kadar ulaşan bir deneyim sunuyor." dedi. "Sadece ABD'de hane halkının %65'i bir video oyun konsolu sahibi. Dolayısıyla bunun yeni nesil yarış hayranlarını nasıl etkileyeceğine şahit olacağımız için heyecan duyuyoruz. İzleyicilerimize kendilerini her zaman kapsayıcı ve seçkin hissettiren heyecan verici bir topluluk sağlıyoruz." diyerek ekledi.

Andersen Promotions kurucusu ve CEO'su Dan Andersen, "Xbox One uygulaması ile genç yetişkinlerin kullandığı platformlara genişleyerek önemli bir hedef kitleye ulaşmamızda büyük bir adım atıyoruz," dedi. "Bu hafta sonu Barber Motorsports Park'taki yarışlarımız için yeni uygulamayı zamanında çıkartacağımız için heyecan duyuyoruz." diyerek ekledi.

Kaynak: mspoweruser.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık