OFPOF

Mass Effect: Andromeda Oyununun Grafik Performansı Test Edildi

-
70
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mass Effect: Andromeda Oyununun Grafik Performansı Test Edildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Mass Effect 3'ün Mart 2012'den bu yana yayınlanmasından beş yıl geçtiğine inanmak zor. Artık sıra Mass Effect: Andromeda'da!

BioWare tarafından geliştirilmiş ve PC, Xbox One ve PS4'te EA tarafından yayınlanan Mass Effect: Andromeda, önceki sürümlerden daha büyük ve daha güzel olmayı taahhüt ediyor. İlk izlenimler, oyunun bu sözlerden bazılarını sağladığını gösteriyorsa da kusursuz bir uygulama olmadığı gelen bilgiler arasında. Dolayısıyla bu oyunu satın almadan önce haberin tamamını okumak isteyebilirsiniz.

oyun, Andromeda Galaxy'de yeni ev dünyalarını "Andromeda Girişimi" adı verilen bir strateji olarak yerleştirmeyi planlayan insanlık ile 22. yüzyılda Samanyolu Galaxy'de başlıyor. oyuncu, Initiative'e katılan ve 600 yıllık bir yolculuktan sonra Andromeda'da uyanık deneyimli bir askeri işe alan Scott veya Sara Ryder rolünü üstleniyor.

Mass Effect: Andromeda açık dünya unsurlarına sahip bir oyundur. Serinin geleneksel oyun öğelerinin çoğu bu oyunda da mevcut, oysa daha hareketli olan savaşların bazı özellikleri değiştirildi. 

Önceki Mass Effect oyunları Unreal Engine üzerine kuruluydu, ancak Andromeda Frostbite 3 kullanıyor. Bu hareket, BioWare'in tüm sistemlerini, araçlarını ve yapısını sıfırdan inşa etmek zorunda kaldığı anlamına geliyor. İronik bir şekilde, geçişin büyük bir kısmı karakter animasyonunu geliştirmeye yardımcı oldu, bu yüzden diğer alanlarda da daha başarılı olduklarını düşünülüyor.

Kaynak: techspot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık