OFPOF

Legend Of Zelda: Breath Of The Wild Oyunu İçin Nintendo Switch'de Büyük Değişiklikler Yapılacak

-
85
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Legend Of Zelda: Breath Of The Wild Oyunu İçin Nintendo Switch'de Büyük Değişiklikler Yapılacak
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Nintendo Switch'teki Legend of Zelda oyunu için DLC içerikler yayınlandı ve böylece Breath of the Wild çok büyük mod ve ögelere sahip olacak.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild (Vahşi Nefes) oyunu Nintendo Switch'e büyük bir ses getirerek gelmişti. Neredeyse Nintendo bile, oyunun piyasaya çıktığında bu kadar büyük bir etkiye sahip olacağını tahmin edememişti.

Duruma göre, yıllarca şimdiye kadar yapılan en iyi Zelda oyunu kabul edilen The Legend of Zelda oyununun başarısı, Breath of the Wild vizyonunun tipik Zelda oyunundan çok yönlü bir şekilde ayrıldığı Breath of the Wild vasıtasıyla, geçmiş girdilerin oyunun ne kadar radikal bir şekilde verildiğini faktöre kattığınızda daha dikkat çekici görünüyor.

Ancak şimdiye kadarki en büyük değişiklik, açık dünyadaki bir tasarımı tamamen benimseme kararıydı ve Hyrule'in tanıtımını ve keşfini oyunların en iyi özelliklerinden biri haline getirdi.

Aslında, bu çok popüler ki, oyun geliştirme ekibinin üyelerinin, Breath of the Wild'un açık dünya oyununu taklit eden gelecekteki Legend of Zelda oyunlarının olasılığını konuşmaya başlamış olduklarını ispatladı.

Bir ay önce, Famitsu röportajının bir çevirisi aracılığıyla, Zelda üreticisi Eiji Aonuma, yeni Zelda oyununun ilerleyişinin yeni oyun stiline uyacağını doğruladı.

Aonuma, Nintendo'nun tercih ettiği açık dünya konsepti biçimindeki oyunu referans alarak, "Bence gelecekte açık dünya oyunları Zelda'nın standardı olacak." dedi.

Ve bu hafta, oyun direktörü Hidemaro Fujibayashi, Game Rant'a "açık dünya macerasının" yenilenebileceğini söyleyerek bu duyguları yineledi.

"Şu an çok fazla şey söyleyemeyiz ancak şu an keşfetmek istediğimiz bu oyun tasarımında birçok şey var. Bu araştırmanın sonucunda olumlu geldiğimiz takdirde, izleyicimize mümkün olan yeni deneyimler sunabilirsek bu tasarım standart haline gelebilir. "

Daha yakın gelecekte, taraftarların nihayetinde bu yaz başlayacak olan Master Trials eklentisinden başlayarak, çok yakında gelecek olan iki Wild DLC paketi bulunuyor.

Master Trials DLC, oyunculara düşmanlarla dolu 45 oda ile savaşma görevi gören Sword oyun modu deneme sürümünü içeriyor.

"Bağlantı herhangi bir zırh ya da silah olmadan başlar ve odadaki tüm düşmanları yenebilirse bir sonraki bölgeye geçebilir", şeklinde resmi açıklamalar bulunuyor.

"Link karakteri ile tüm denemeler tamamlandığında Master Sword'un gücü uyanıyor ve kullanılırken daima parlayan güç durumuna geçiyor."

DLC, daha zorlu düşmanlarla ve canavarlarla korunan kayan hazineyi içeren sert bir modu da içeriyor.

Hero's Path, başka yerlerde, Link'in ayak izlerini haritada gösterecek şekilde oyuncuların ilerlemeyi izlemesine yardımcı oluyor.

Diğer öğeler arasında hızlı seyahat için Seyahat Madalyonu, gizli hazine sandıklarında bulunan ilave zırh ve Korok Maskesi bulunmakta.

Kaynak: dailystar.co.uk


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık