OFPOF

Games Done Quick 2017 Yaz Satışları Başladı

-
54
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Games Done Quick 2017 Yaz Satışları Başladı
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Elde edilen gelirin Sınır Tanımayan Doktorlar’a verileceği oyun satışları PC versiyonları ile başladı.

Games Done Quick, iki yıllık hayır amaçlı oyun maratonudur. Gönüllüler eğlence için inanılmaz hızda (hız aşırtma) oyun oynuyorlar. Etkinlik canlı olarak kesintisiz olarak gerçekleşir ve tüm bağışlar hayır işlerine doğrudan geçer.

Ocak ayı başlarında ve yaz aylarında başlayan etkinlikler ile satın alınan ve elde edilen gelirlerin hayır için kullanılması ile oyunseverler, bu platformlarda gönül rahatlığı ile alışveriş yapmaktadırlar. Bu yaz ise elde edilen gelirin Sınır Tanımayan Doktorlar için kullanılacağı duyuruldu.

Orjinal ismi Médecins Sans Frontières olan Sınır Tanımayan Doktorlar ekibi, savaş ve doğal afetler dolayısıyla zarar görmüş bölgelerde çalışan, gelişmekte olan ülkelerdeki endemik hastalıklara karşı projeler üreten, tarafsızlık prensibini benimsemiş, insani yardım amaçlı ve Nobel Barış Ödülü almış kuruluştur.

Games Done Quick ve Sınır Tanımayan Doktorlar ekiplerinin hayır için birlikte hareket ediyor olması hem tüm sektörlerce hem de oyun dünyasında başarılı bir hareket olarak alkış aldı.

Birçok PC oyununu barındıran bu paket geçtiğimiz saatlerde satışa sunuldu. Paket içerisinde Mirror's Edge, Hollow Knight, I Am Bread ve ClusterTruck oyunları yer alıyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık