OFPOF

Fallout: Wasteland Warfare Tablet Oyunu Bu Yıl Geliyor

-
51
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Fallout: Wasteland Warfare Tablet Oyunu Bu Yıl Geliyor
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Fallout: Wasteland Warfare Kasım ayında tabletler için gelmeye hazırlanıyor.

Fallout franchise temelli ilk masaüstü minyatür oyunu piyasaya çıkmak için hazırlanıyor. Fallout: Wasteland Warfare, denildiği gibi, İngiltere merkezli masa üstü oyun yapımcısı Modiphius Entertainment'ın çalışmaları ile tamamlanmak üzere ve Kasım ayı içerisinde online mağazalardaki yerini alacak.

Fallout serisindeki hareketler, müttefikler ve karakterler yeni masaüstü oyunda temsil edilir halde olacak. Üreticinin dediğine göre, Nuka Cola otomatları ve Dogmeat gibi şeylerin 32nm minyatürleri "yüksek kaliteli" reçineden yapılmış halde olacaktır.

İşte Fallout'dan daha fazlası: Wasteland Warfare açıklaması (Poligon üzerinden): "Fallout: Wasteland Warfare, anlatı tarzı hedeflerle benzersiz rastgele misyonların yanı sıra tüm bir anlatı kampanyası yayını da içerecek ve misyonlarda bulunan Mürettebat Başlığı, bir sonraki karşılaşma için mürettebatın ikramiyelerini, silahlarını, dişli ve yükseltmelerini geliştirmek için kullanılabilir. Tek oyuncu ya da turnuva modunda oyuncular masa üstü araziden kurtulmaya çalışacaklar. "

Solo oyun ve co-op için seçenekler olacaktır. Oyun paketi perakende satış mağazalarında da satılacak.

Fallout: Wasteland Warfare, Kasım ayında piyasaya sürülmeden bu yaz ön sipariş için hazır olacak. Fiyatlandırma henüz açıklanmadı. Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için Modiphius web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kaynak: www.gamespot.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık