OFPOF

Doyamayacaksınız! Şimdi Başlasanız Kışa Kadar Gece Gündüz Oynayacağınız En İyi 7 MMORPG Oyunu

-
275
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Doyamayacaksınız! Şimdi Başlasanız Kışa Kadar Gece Gündüz Oynayacağınız En İyi 7 MMORPG Oyunu
0 izlenme
Ofpofer
-

Türkiye'de bir çoğu oynan ve ayrıca bir çoğuda bilinmeyen oyunları derledik!

Birçoğumuzun bağımlısı olduğu, bir çoğumuzun da genç yaşlarda hatta yetişkin bireylerinde bir hayli ilgisi olduğu MMORPG oyunlarını kaleme aldık. Öncelikle MMORPG ne olduğunu bilelim MMO (Massively Multiplayer Online ) çok oyunculu, çevrimiçi online oyun manasına gelir. Yani içinde bulunduğunuz haritada sizler gibi yüzlerce hatta binlerce oyuncunun olduğu yere verilen isimdir. RPG ise rol yapma karakterinizi geliştirme, güçlendirme anlamına gelir FPS'den ayrı olarak karakterinizi görürsünüz ve geliştirirsiniz. Bu tarz oyunlara son dönemde bir hayli ilgi duyulmaktadır.

1. Neverwinter

Neverwinter

Neverwinter; tamamı türkçe dil desteğiyle sunulmuş, geniş harita ve oyuncu yelpazesi ile bir çok platformda bulunmaktadır. Tüm dünyadan oyuncuların tek bir serverda buluştuğu oyun bu anlamda da beklenen ilgiyi görmektedir.

2. Black Desert

Black Desert

Black Desert; ülkemize yakın tarihte giriş yapan ve beklenen ilgiyi fazlasıyla almış olan bu yüksek kaliteli oyun; gerek grafikleri, gerek türkçe oluşu, gerek büyük lonca savaşları ile birçok opsiyonel fonksiyon ile iligiyi fazlasıyla hakediyor.

3. SKYFORGE

SKYFORGE

Skyforge; bir çok alanda bulunan eşsiz haritaları ve uzayın MMORPG ile birleştiği bir oyun; bilinmeyen dünyaların içinde kendinizi geliştirerek rakiplerinize meydan okuyabilirsiniz.

4. Aion

Aion

Aion; ulaşımınızı kanatla uçarak sağlayabileceğiniz, eşsiz haritaları, farklı gezegenlere yolculuk yaparak keşfedeceğiniz, iyi bir pvp sistemine sahip oyun, adından söz ettirmeyi başarıyor

5. Rider of Icarus

Rider of Icarus

Riders of Icarus; yakın tarihte piyasaya sürülen oyun bir çok alanda yenilikleri barındırıyor özellikle sikill kordinasyonu ve devasa haritaları ile göz önünde tutulmalı.

6. Blade & Soul

Blade & Soul

Blade & Soul; iyi bir oyun deneyimi ve çevrimiçi oyuncu sayısı ile içerisinde bulunan türk oyuncular eşşiz bir oyun deneyimi sunuyor. 

7. Tera

Tera

Tera; beklentilerinizi tamamı ile karşılayabilecek, iyi bir dövüş sistemine sahip göz alıcı haritaları ile tamamı ile sizi evrene sabitleyecek bir oyun.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.