OFPOF

Crowfall İçin Güncelleme Müjdesi Verildi

-
75
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Crowfall İçin Güncelleme Müjdesi Verildi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

ArtCraft firması 2015 yılından bu yana üzerinde çalıştıkları güncelleme için yeni fragman yayınladı.

ArtCraft tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows platformunda oynanan eğlenceli oyun Crowfall için, 2015 yılından bu yana gelen hali üzerinde detaylı bir güncelleme geleceği açıklandı.

2015 yılının ilk günlerinden bu yana çok uzun bir yol kat ettiğini söylediğimizde, crowdfunded MMO Crowfall'a son baktığımıza göre bir yıldan biraz fazla bir süre olmuştu.

ArtCraft Entertainment, geliştirmeler ile ilgili de iki farklı fragman yayınlayarak oyunseverlere müjdeli haberi verdi.

Oyun grafiklerine ve aydınlatmalarına daha çok eğilim yapan firma, fragmanlara bakıldığında oldukça detaylı bir güncelleme yapmış. Yenilenen grafikleri ortaya koyan fragman çok iyi görünüyor, ancak oyun üzerinde gerçek etkiye sahip olacak "arketiplerin" ortadan kaldırılması gerekiyor.

İlk çalışma Crowfall'da başladığında, takım kalkınma maliyetlerini düşürmeye yardımcı olmak için ırk ve sınıfı birbirine bağlamayı seçti. Ancak crowdfunding-Crowfall ile devam eden başarısı halihazırda yaklaşık 40.000 destekçiye sahip olması ve özel fonların da yer alması ile bu güncellemeler ve oyun motoru çok daha iyi bir hale getirilebileceğini gösteriyor.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık