OFPOF

Crash Bandicoot Oyununa Paskalya Yumurtaları Gizlendi

-
65
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Crash Bandicoot Oyununa Paskalya Yumurtaları Gizlendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Crash Bandicoot oyun serisi; Crash Bandicoot 1, 2 ve Warped'in sürümleri ilk kez oyunculara açıldığında E3 2016'da büyük bir sıçrama yapmıştı.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyun serisi bu denli çok tutulurken projeyi bir bütün olarak izleyen bazı oyuncular, tuhaf bir şey fark ettiler.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy aslında Uncharted temalı Paskalya yumurtaları saklıyor olacak. Bu Paskalya yumurtaları ilk önce kullanıcıları tarafından Reddit'te toplandı ve Reddit bu bilgiyi diğer kullanıcılarla paylaşmaya başladı. Yeni başlayanlar için, Crash Bandicoot'un bir hayranı, oyun kahramanı Nathan Drake'in başka bir gizli Paskalya yumurtasını seçebildiğini farketti.

Crash Bandicoot 2'den ve Crash Bandicoot Warped'den sevilen bir karakter olan Crash Bandicoot'un kız kardeşi Coco, yakın zamanda üçlemenin oynanabilir bir karakteri olarak onaylandı. Uncharted serisinin ve Crash Bandicoot'un birlikte geçmişi olduğu da ayrıca belirtildi.

Naughty Dog, 2016'da Crash Bandicoot için bir Paskalya yumurtasını Uncharted 4: A Thief’s End oyununa sakladı ve Crash remasterinin yolda olabileceği spekülasyonunu daha da güçlendirdi. Kim bilir, belki de Naughty Dog (Yaramaz köpek) temalı Paskalya yumurtaları da oyuna eklenebilir.

Ayrıca şunu da belirtmek gerekir ki, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy'nin 30 Haziran 2017'de PlayStation 4'te çıkması bekleniyor.

Kaynak: gamerant.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık