OFPOF

Bully 2’nin Devamı Kevin's Back Jack Olabilir

-
78
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Bully 2’nin Devamı Kevin's Back Jack Olabilir
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Bir web sayfasında bu isim ile yayınlanan yeni oyun için gelişticilerden yalanlama geldi ama gerçeklik payı olan noktalar da herkesi düşündürdü.

Rockstar Vancouver tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından yayınlanan bir açık dünya, aksiyon-macera oyunu Bully’nin 2. serisi Android, PlayStation 4, PlayStation 2, Xbox 360, Microsoft Windows, iOS, Wii platformlarında oynanabiliyor.

Oldukça tuhaf şeyler oluyor; Game Informer kısaca Bully 2 olarak adlandırılan bir oyunu Kevin's Back Jack adı ile birlikte yayınladı.

Sözde oyun sçıkçası Rockstar tarafından gösteriliyor ve belirtilen tek platform PS4 ve "Sonbahar" sürüm penceresi içerisinde yer almaktadır. İlginç olan şu ki, iki oyuncu olduğundan da bahsediliyor ancak daha fazla ayrıntı sağlanmıyor.

Tabii ki, sayfa hiçbir açıklama olmadan hızla erişime kapatıldı ve Rockstar'ın 2006 yılı klasik Bully'sinin neticesinin yakında duyurulacağı yönündeki söylentilere yol açtı. Game Informer'ın perakende oyuncusu GameStop'la ilişkisini göz önüne alırsak, bu kolayca meşru bir sızıntı olabilir, ancak yanlışlıkla yayınlanmış bir sayfa da olabilir.

Game Informer, Bully'nin devamı hakkında bir şey duymadıklarını iddia ederek, sayfanın bir hatanın sonucu olduğunu belirttiler ve durumu ele almak için Twitter’dan açıklama yapıldı. Muhtemelen en büyük E3 2017 spoilerlarından biri olabilir. Kevin's Back Jack, sadece bir troll veya veri girişi hatası da olabilir.

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık