OFPOF

Black Mesa's Xen'in Çıkış Tarihi Ertelendi

-
72
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Black Mesa's Xen'in Çıkış Tarihi Ertelendi
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Geçtiğimiz yıl duyurulan oyun Black Mesa's Xen, Half Life’ın yeni kimliği olacaktı ancak çıkışı gelecek yıla ertelendi.

Yapımına 2004'te başlanan ve sekiz yıl kadar süren uzun bir geliştirme süreci sonunda ücretsiz olarak sunulan, Valve firmasının ses getiren oyununun baştan sona yeniden yapılmış hali olan Black Mesa için 2016 Ekim ayında müjdeli haber verilmişti.

Crowbar Collective ekibinin geliştirdiği bu yeni seri için ön görülen çıkış tarihi 2017 yılı içerisiydi, özellikle de şu sıralar yayınlanması beklenen video oyun için yeniden açıklama yapıldı ve oyunun çıkışının bir süre daha erteleneceği belirtildi.

Geçen yılın sonlarında, Crowbar Collective, Xen'in Half-Life yeniden yapılanması Black Mesa'nın orijinal sürümü ile birlikte bulunmayan ilk ekran görüntüsünü yayınlanmıştı.

Ekip, bunun "başından sonuna kadar eğlenceli ve tutarlı bir deneyim kazandırılması" üzerine yoğunlaştığını ve "sınırları zorlamak ve bu eşsiz ve çeşitli ortamı keşfetmek" istediğini belirtti. O sırada plan, Xen'in bu yaz çıkarılmasıydı; Ne yazık ki, doğru almak beklenenden uzun sürüyor.

Firma ise ilk açıklamaları şu şekilde yaptı;

"Bazılarınız önceden tahmin ettiği gibi, planlanan Xen sunumumuzu Aralık ayına yani bu yılın sonuna doğru itmek zorundayız, bunun herkesin duymak istemediği bir şey olduğunu biliyoruz, ancak şu anki anlaşmalar ve bazı işlemler için bunu yapmak zorundayız."

Kaynak: pcgamer.com


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık