OFPOF

Adeta Sanat Eseri Olan 7 Video Oyunu

-
261
Etkileşim
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Adeta Sanat Eseri Olan 7 Video Oyunu
0 izlenme
-

Oynanış, grafik, hikaye ve kahramanları ile orjinal bir fark yaratan oyunları derledik. İyi okumalar!

Atmosferi ile oynayanları büyüleyen, değişik tarzlardaki ve oynarken dalıp gideceğiniz, içinde kaybolacağınız oyunlar.

1. Uncharted Serisi

Uncharted Serisi

Nerdeyse mükemmel denilebilecek bir oyun serisi olan Uncharted konusu ve atmosferi olarak efsanevi film serisi Indiana Jones'u andırıyor. Karakterler gerçekçi, grafikler zamanının ilerisinde, hikaye sürükleyici, mekanlar ise büyüleyici. Oynamanız gereken bir oyun.

2. Assassin's Creed: Ezio Serisi

Assassin's Creed: Ezio Serisi

3 oyundan oluşan Ezio serisi, Leonardo Da Vinci ile arkadaş olup deneylerine yardım ettiğiniz, eski tarihi yerleri gezip bir şeyler öğrenebildiğiniz, 1. ve 2. oyununda İtalya'da, 3. oyununda ise Osmanlı Devleti'nde geçirebildiğiniz güzel bir seri.

3. Braid

Braid

Pek ünlü bir oyun olmayan ama atmosferi, müziği ve beyin yakan bulmacalarıyla birlikte Braid, gülü ayrı dikenini ayrı sevenler için harika bir oyun.

4. Limbo

Limbo

Zorlayıcı ama çözünce ne kadar kolay olduğunun farkına varacağınız bu platform bulmaca oyunu, siyah beyaz olması ve hiç bir diyalog olmamasına rağmen oyuncularına çok şey sunuyor.

5. BioShock Serisi

BioShock Serisi

İlk iki oyununda sular altında batan bir şehirde, son oyununda ise gökyüzünde cennet denilen bir yerde oynadığımız bu oyun serisi dengeli bir zorluk, her köşede dram ve sürpriz, kaliteli aksiyon ve güzel karakterler sunuyor.

6. Elder Scrolls V : Skyrim

Elder Scrolls V : Skyrim

Gerçek macera, gerçek deneyim. Kendine ait bir dünyası olan Elder Scrolls'un Skyrim'inde o dünyaya ait insanlar, humanoidler, yaratıklar, tanrılar, edebiyatlar ve şarkılar var. Vücudu ölümlü fakat ruhu ejderha olan karakterinizle birlikte gelişip nerdeyse bitmeyen oyuna hükmedebilirsiniz. Zorlanmaktan zevk alacağınız, dünyasında kaybolup gideceğiniz muhteşem bir oyun.

7. God of War Serisi

God of War Serisi

Yunan mitolojisi hakkında yeni şeyler öğrenip, tanrılarını öldürebildiğiniz bu oyunun kaliteli karakterleri, sıkmayan diyalogları ve güzel bir hikayesi var.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.