OFPOF

Müzik Dünyasının Yeni Yıldızları Eskileri Kıskandırıyor

-
1.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Müzik Dünyasının Yeni Yıldızları Eskileri Kıskandırıyor
0 izlenme
Ofpofer
-

Son zamanlarda pop müziğe yeni şekil veren genç şarkıcılar, eskileri kıskandırmakla beraber başarılı adımlarla ilerlemeye de devam ediyorlar.

Piyasaya yeni yeni şarkılar atarak izlenmede Türkiye rekorlarını kıran yeni genç şarkıcılar eski şarkıcıları kıskandırıyor. Yeni şarkıcılar bu duruma sessiz kalsalar da eskilerin şarkıcılarından Işın Karaca onlara hırsız demekten geri durmadı. Ama her ne kadar kavga gürültü de olsa onlar yollarında emin adımlarla ilerlemeye devam edecekler. Şimdi bakalım o yeni şarkıcılar kimlermiş...

Tuğba Yurt

Tuğba Yurt

Sakin Ol şarkısıyla piyasada bir anda izlenme rekorları kıran Tuğba Yurt, daha sonra 'Oh Oh' klibiyle de baya bir izleyici kitlesine ulaştı. Arada Ağır yaralı gibi parçalardan sonra 'Güç bende artık' şarkısıyla tekrardan gündeme geldi.

Ece Seçkin

Ece Seçkin

Ozan Doğulu ile feat yaptığı 'Hoşuna mı gidiyor' adlı şarkısıyla ünlenen Ece Seçkin daha sonra  'Aman Aman' şarkısı 82 milyonu aştı.

Merve Özbey

Merve Özbey

Erdem Kınay ile beraber müziğe adım atan Merve Özbey, 'Duman' adlı şarkısıyla 512 bin izlenmeye ulaştı. Ancak zaman ilerledikçe çıkan yeni şarkıları da zamana oranla popülerliğini korudu. İnci caps in 'vurur yüze ifadesi' capslerinden sonra daha çok tanınan 'Yaş Hikayesi' adlı parça 48 milyon izlenmeyi aştı.

Aleyna Tilki

Aleyna Tilki

Yaşı dolayısıyla en çok tepki alan şarkıcı karşımızda. Yeteneksizsiniz Türkiye yarışmasında Gesi Bağları nı söyledikten sonra Emrah Karaduman ile beraber Cevapsız Çınlama şarkısını çıkardı. 248 milyonu aşan izlenme ile Türkiye'yi sarstı. 16 yaşında olmasına rağmen +18 mekanlarda konserlere çıkması halkın sert tepkilerine yol açtı.

Derya Uluğ

Derya Uluğ

Okyanus şarkısıyla radyolarda sürekli çalan Derya Uluğ, 114 milyonluk izleyici kitlesine sahip olunca Işın Karaca nın ağır hakaretlerine maruz kaldı. Hırsızlıkla suçlandı ve hile ile izlenmeyi arttırdığını ileri sürdü. Bu durum karşısıda sessizliği koruyan Derya Uluğ şimdi de Canavar adlı şarkısıyla 54 milyonda ve aşarak devam ediyor.

Simge Sağın

Simge Sağın

Sadece Simge olarak bilinen Simge Sağın, 'Miş miş' adlışarkısıyla 147 milyondan fazla izleyici kitlesine ulaştı. O da Işın Karaca nın hedef aldığı isimlerdendi ancak o da bu duruma fazla tepki göstermedi.  Daha sonra çıkardığı Yankı adlı şarkısıyla 78 Milyonluk kitleye ulaşan Simge, son olarak  Prens & Prenses adlı şarkısıyla emin adımlarla devam ediyor.

Emir Şamur

Emir Şamur

'Saçma Sapan' adlı şarksıyla bir zamanlar Youtube ta çokça izlenen ve hatta 115 milyona ulaşan Emir Şamur diğerleri gibi yapmadı. Şarkısını yayınladıktan sonra sesisizce köşesine çekildi ve işi zirvede bıraktı.

Çağatay Akman

Çağatay Akman

 Scorp uygulamasında sürekli elinde gitar ile şarkı söyleyen genç Çağtay, bunu derleyip güzel bir şarkı yapmaya karar verir. Ve sonunda hazırladığı sade ve başarılı bir klipten sonra yayınlar ve 175 milyonu aşarak radyolarda en çok çalan müzik haline gelir. Birbirinden farklı programlara çıkıp şarkı da söyledi ama tek şarkısı olması biraz eksiklik gibi.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.