OFPOF

Geçmişte Sık Sık Dinlediğimiz Ama Son Yıllarda Haber Alamadığımız Birbirinden Muhteşem 7 Yabancı Grup

-
5.8b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Geçmişte Sık Sık Dinlediğimiz Ama Son Yıllarda Haber Alamadığımız Birbirinden Muhteşem 7 Yabancı Grup
0 izlenme
Ofpofer
-

90'lıların iyi bileceği hepimizi yeri geldiğinde mutlu ve enerjik, yeri geldiğinde kederli ve atarlı hissettiren müthiş şarkıların sahiplerine bakalım.

1. Black Eyed Peas

Black Eyed Peas

Gönlümüzü bu gruba 'Where Is the Love' şarkısıyla kaptırmıştık. Her dinlediğimizde içimiz sıcacık olurdu. 'Pump It' , 'Rock That Body' ve 'Boom Boom Pow' gibi şarkılarıyla coşardık. Ne yazık ki grup 2010 yılında dağıldı.

2. The Rasmus

The Rasmus

Yaklaşık 5 yıldır sessiz kalan grubu 'In the Shadows' , 'Sail Away' ve 'No Fear' şarkılarıyla biliyoruz. The Rasmus hayranlarına güzel bir haber verelim; yeni albümleri çıktı. 

3. Green Day

Green Day

1991'de ilk albümünü çıkaran grup 2012'den beridir sessiz. Bu çılgınları biz 'Boulevard of Broken Dreams' ile tanıdık. Çoğumuzun 'Wake Me Up When September Ends' şarkısı ve özellikle klibiyle tüyleri diken diken olmuştur. 

4. Blue

Blue

2000'lerde tüm kızların gözleri onların üzerindeydi, bu yakışıklıları bir türlü paylaşamazlardı. 'All Rise' ve 'One Love' albümlerini bilmeyen yoktur. Grup 2007 yılında dağılsa da, 2011 yılında tekrar bir araya gelmiş ve ülkelerini Eurovision'da temsil etmiştir.

5. 'N Sync

'N Sync

Üylerinin isminin son harfinden oluşan grubu en iyi 'Bye Bye Bye' şarkısıyla tanıyoruz. 2002 yılında dağılan grup geriye bizler için bir yıldız bıraktı. Hepimizin bildiği gibi bu isim 'Justin Timberlake' idi.

6. Backstreet Boys

Backstreet Boys

1992 yılında iki kuzen tarafından kurulan grup, 1996 yılında yeni üyeleriye birlikte çıkardıları ilk albümleriyle amerika'dan çok Avrupa'da beğenildi.  'As Long As You Love Me' , 'Shape of My Heart', 'I Want It That Way' ve 'Incomplete' gibi şarkılarıyla ses getirmişlerdir. Bu grup ise 2013'ten beri sessizliğini koruyor.

7. Evanescence

Evanescence

'Bring Me To Life' ve 'My Immortal' şarkılarıyla çok iyi bilinen grup 2011 yılından beridir sessiz. Özellikle 'Bring Me To Life' şarkısı ve klibi hepimizin gönlünü fethetmiştir. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.