OFPOF

2017'nin En Popüler 11 Türkçe Müziği

-
1.2b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
2017'nin En Popüler 11 Türkçe Müziği
0 izlenme
Ofpofer
-

Her yıl, milyonlarca parça çıkıyor. Bazıları tutuyor, bazıları tutmuyor. Şimdi, tutan (popüler) Türkçe müzikleri inceleyeceğiz.

Haydi 2017'nin en popüler Türkçe müziklerine bir göz gezdirelim.

1. Heijan feat Muti - Yansın Geceler

Klip görüntüleme sayısı: 68.235.567
Yine oldukça beğenilen ve görüntülenen bir parçalar arasında Yansın Geceler var. video klibi Müşerref Çakıroğlu yönetmiştir. Kayıt ise Özkan Production'a aittir. şarkı ritmi, insanı gaza getirse de, yorumlarda amatörce bulanlar da var. 

2. Derya Uluğ - Canavar

Klip görüntüleme sayısı: 55.720.968
Derya Uluğ'un, DMC etiketiyle yayınlanan "Canavar" isimli tekli çalışması, 30 Ocak 2017 tarihinde Youtube'da yayınlandı. Söz müzik, Asil Gök ve Derya Uluğ'a aittir. Düzenlemeyi Ozan Çolakoğlu yapmıştır. Klibin yönetmenliğini Ulaş Elgin üstlenmiştir. 

3. Ece Seçkin - Olsun

Klip görüntüleme sayısı: 32.441.311
Ece Seçkin'in "Zamanım Yok" albümünde yer alan "Olsun" isimli şarkısı, dinleyicilerde diğer şarkılarına göre, farklı bir tat bırakıyor. Söz ve Müziği Gülden Mutlu'ya ait olan bu şarkının, düzenlemesini Mustafa Ceceli yapmış ve yönetmenliğini Murad Küçük üstlenmiştir. Ece Seçkin'in bu parçayla takipçisi oldukça artmıştır. Ayrıca olumsuz yorum görmek biraz zor.

4. Demet Akalın - Ah Ulan Sevda

Klip görüntüleme sayısı: 26.891.685
Demet Akalın'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Rakipsiz" albümünde yer alan "Ah Ulan Sevda" isimli şarkısının video klibi, 9 Ocak 2017 tarihinde yayınlandı. Söz, Ayla Çelik'e aittir. müzik ise Gökhan Tepe'ye aittir. Klibin yönetmenliğini Nihat Odabaşı üstlenirken, düzenlemesini ise Erhan Bayrak yapmıştır. 

5. Simge - Prens & Prenses

Klip görüntüleme sayısı: 20.965.656
DMC etiketiyle yayınlanan "Prens & Prenses" isimli bu tekli çalışma, Simge'nin slow parçalar üzerinden devam edeceğini açıklıyor. Bundan önceki ''Yankı'' isimli parçası da slow idi. Prens & Prenses'in söz ve müziği Ersay Üner'e ait iken, düzenleme ise Ozan Bayraşa'ya aittir. Klibin yönetmenliğini Murat Joker üstlenmiştir. 

6. Sıla - Yan Benimle

Klip görüntüleme sayısı: 18.036.875
Sıla, Yan Benimle parçası ile yine başarılı sesini ortaya çıkarıyor. Sözler Sıla Gencoğlu'na ait iken, müzik ise Fatih Ahiskalı'ya aittir. Düzenlemeyi Efe Bahadır yapmış ve klip yönetmenliğini Bedran güzel üstlenmiştir. Klip 3 Mart 2017 tarihinde yayınlanmıştır. 

7. Tuna Kiremitçi & Yıldız Tilbe - Yine Sevebilirim (Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları)

Klip görüntüleme sayısı: 15.110.051
Söz ve müziği Tuna Kiremitçi'ye ait olan ''Yine Sevebilirim'' şarkısı, Yıldız Tilbe'nin yorumu ile bambaşka tat kazanmış. 18 Ocak 2017'da Youtube'da yayınlanmıştır. 

8. Buray - Seni Sevmiyorum Artık

Klip görüntüleme sayısı: ​8.058.199
Söz ve müzik Gözde Ancel'e ait olan bu başarılı şarkının düzenlemesini Bahadır Tanrıvermiş ve Buray yapıyor. Klip yönetmenliğini ise Hasan Kuyucu üstlenmiştir. Klip, 3 Mart 2017 tarihinde Youtube'da yayınlandı.  Şarkının sözleri, dinleyicilerin oldukça ilgisini çekiyor ve zihinlerinde aşk acısı beliriyor. 

9. Ferhat Göçer - Aşkın Mevsimi Olmaz ki

Klip görüntüleme  sayısı: 5.707.231
Başarılı sanatçı Ferhat Göçer'in "Aşkın Mevsimi Olmaz ki" albümünde yer alan "Aşkın Mevsimi Olmaz ki" isimli şarkısı, dinleyicileri yine hüsrana uğratmıyor. Söz ve Müziği Gökhan Örs'e ve düzenleme Ozan Doğulu'ya aittir. Klibin yönetmenliğini ise Murad Küçük üstlenmiştir. Şarkıya kısa film tadında romantik bir klip çekilmiştir, klibin görüntü yönetmenliğini ise Uğur İçbak üstlenmiştir. 

10. Sezen Aksu - İhanetten Geri Kalan

Klip görüntüleme sayısı: 3.583.223
Sezen Aksu'nun yeni albümü 'Biraz Pop Biraz Sezen' de yer alan 'İhanetten Geri Kalan' , yoğun ilgiyi üzerine çekmeyi başardı. Yine başarılı bir parça ile karşımıza çıkan Sezen Aksu'nun, klipte illustrasyonla birleştirilen gerçek görüntüleri yer alıyor. Şarkıya çekilmiş videoyu Gökhan Atılmış yönetti.  

11. Yusuf Güney - Sualsiz

Klip görüntüleme sayısı: 2.682.472
Yusuf Güney'in, Emre müzik etiketiyle yayınlanan "Bir Sevda Masalı" albümünde yer alan "Sualsiz" isimli şarkısı, 30 Ocak 2017 tarihinde yayınlandı. şarkı, 2009'da çıkmış fakat klibi 2017'de yayınlanmıştır. Söz ve müzik Yusuf Güney'e aittir. Düzenlemeyi Steffen Müller yapmıştır. Klip yönetmeni deniz Akel'dir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık