OFPOF

İç Çamaşırı Reklamlarında İç Gıdıklayan Vücutları ile Tanıtım Yapabilen 10 Etkileyici Model

-
1.9b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İç Çamaşırı Reklamlarında İç Gıdıklayan Vücutları ile Tanıtım Yapabilen 10 Etkileyici Model
0 izlenme
Ofpofer
-

Kusursuz ve benzersiz vücutları sayesinde iç çamaşırı markalarının aranan modelleri arasında ilk 10a girmiş etkileyici modeller.

Bunlar, En Popüler En Seksi İç Çamaşır Modelleri sıralamasında, modelleme endüstrisini fetheden kızlardır. Sports Illustrated, Victoria's Secret, Eres  ve diğerleri gibi müşterileri için milyonlarca benzersiz mayo ve iç çamaşırı markalarının ürettiği ürünleri; kusursuz biçimdeki vücutlarında rahatlıkla sergileyebilen modeller ve ulaşılabilir güzelliklerdir. Aynı zamanda dünyanın en sıcak görünümlü kadınlarından bazılarıdır. En iyi kampanyalarda yer almayı başardılar. Aynı zamanda en üst dergilerde çalışma fırsatı buldurlar. Bu modelleri sizler için seçtik...

10. Izabel Goulart

Izabel Goulart

Brezilya, dünyanın en güzel kadınlarının burada olduğu iyi bilinir. İzabel Goulart sadece bir örnektir. Brezilya bombalarından biri olan "Victoria'nın Gizli Melekleri" ve "Armani Değişimiyle" ilgili çalışmalarda yer alan Izabel, üst seviyelerde olma hakkı kazanıyor. Buna ek olarak, Models.com tarafından "Top 20 en seksi modeller" araasında 12. sırada yer aldı.

9. Edita Vilkeviciute

Edita Vilkeviciute

Kendine güvenen, kıvrımlı ve seksi bir vücuda sahip olan Edita Vilkeviciute, en sıcak modern iç çamaşırı modelleri arasında 9. sıradadır. Edita Vilkeviciute, endüstrideki en yoğun çalışan modellerden biri olarak, moda sayfalarında yer alabilir. Litvanyalı olan Edita, unutulmaz yüzü onu farklı kılıyor.

8. Josephine Skriver

Josephine Skriver

Victoria's Secret meleklerinden olan Josephine, ilk 10 en seksi iç çamaşırı modelleri arasında yerini sağlamlaştırmış durumdadır. Nerede ise Danimarka'daki güzellerin başını çeken görünüşü ve kusursuz gülümsemesi, herkesi büyülemiş durumdadır. O, dünyanın en büyük moda markalarından bazılarında; sınırsız zarafeti ve varlığı ile model olmayı başarmıştır. 

7. Romee Strijd

Romee Strijd

Mevcut Victoria Gizli Meleklerinden olan sarışın bomba Romee Strijd, 7 numarada karşımıza çıkıyor. Mükemmel pürüzsüz dudakları ve güneş öpücüğü vücudu ile iç çamaşırı sektöründe en gözde modeller arasındadır.

6. Sara Sampaio

Sara Sampaio

Unutulmayan bir görünüm ile Portekizli bir model olan Sara Sampaio, en sıcak ve modern iç çamaşırı modelleri arasında 6. sırada yer almaktadır. Victoria's Secret, Sports Illustrated, Armani Exchange, Guess ve sayısız markalarda favori haline geldi. En iyi kadın modeli ünvanını alarak, ardarda altı yıl (2011-2016) Portekiz Altın Küre ödülünü evine götürdü.

5. Lindsay Ellingson

Lindsay Ellingson

Lindsay, güzel görünüşü ve doğal tatlılığıyla, VS'nin bomba kalıplarına bir masumiyet katıyor. All-American güzellik markalarının en yeni yıldızı ve en son ki etkileyici yüzüdür. 

4. Kate Bock

Kate Bock

Müthiş mavi gözlere ve güzelliğe sahip olan Kate Bock, en sıcak modern iç çamaşırı modelleri arasında 4. sırada yer alıyor. Buna ek olarak, Kate'in aspirasyonel cinsiyeti vardır. Cazibesi sayesinde her türlü dergi kapaklarında başarı ile yerini alabilmektedir. 

3. Alyssa Miller

Alyssa Miller

Guess ve Victoria's Secret'ın özelliklerine sahip olması nedeni ile Sports Illustrated Mayo Sayılarında da yer aldı. Alyssa Miller, çok sayıda önde gelen şirket için çalışmalarda bulundu. 

2. Alessandra Ambrosio

Alessandra Ambrosio

Brezilya'da bir medya mensubu olan Alessandra Ambrosio, listemizde ikinci sırada yer alıyor. O, boğuk gülümseme, bronzlaşmış cilt ve yemyeşil saç şekliyle, inkâr edilemeyecek kadar seksi bir modeldir. Buna ek olarak Ambrosio, kendi başına bir ekoldür. Ayrıca, bir çok; milyon dolarlık Victoria's Secret sözleşmesine de sahip olmuştur.

1. Irina Shayk

Irina Shayk

Etkileyici dudakları ve tehlikeli eğrileri ile Irina Shayk, en sıcak modern iç çamaşırı modelleri sıralamasında en üst sırada yer alır. Rus doğumlu model, Models.com tarafından 8 numaraya yükseldi. Intimissimi iç çamaşırı yüzüne geldiğinde Irina Shayk, uluslararası alanda tanınmıştı. Ayrıca, herhangi bir kampanyaya mükemmel uyum sağlamaktadır. Boğuk görünümü gibi olumsuzluklar; her şeye rağmen onu başarılı ve çok aranan model olmasına engel olmamıştır. Irina, bütün zamanların en iyi modellerinden biridir.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.