OFPOF

Seks Pozisyonları - Yatakta Farklı Şeyler Denemeyi Sevenler İçin

-
46.9b
Etkileşim
OCN
OCN
OFPOF.com
OCN
OFPOF.com
OCN
OCN
OCN
OFPOF.com
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Seks Pozisyonları - Yatakta Farklı Şeyler Denemeyi Sevenler İçin
0 izlenme
OCN
OCN
OFPOF.com
-

Cinsel hayatında farklı şeyler deneyip, geceleri renklendirmek isteyen çiftler için birbirinden farklı seks pozisyonları.

Çiftlerin ilişkilerindeki heyecanları canlı tutmaları için cinsel yaşamlarındaki gelişmeler de oldukça önemli oluyor. Yani kim ne derse desin mutsuz bir cinsel yaşam ilişkiler için de tehlike. Bu yüzden pek çok insan yatakta farklı bir şeyler denemek istiyor. O yüzden sizler için ilişkilerinizi canlı tutacak ve cinsel yaşamı biraz daha keyifli kılacak seks pozisyonlarını derledik.

69 Pozisyonu

69 Pozisyonu

69 pozisyonunun en güzel yanı partnerlerin ikisinin de uyarılmasını sağlaması aslında. Fakat bu pozisyonun oral ilişkiden hoşlananlar için uygun olduğunu da söylemek gerek. Eğer oral ilişkiden hoşlanmıyorsanız hiç denememeniz gerekir.

Akrobat Pozisyonu

Akrobat Pozisyonu

Bu pozisyon özellikle kadınların farklı bir deneyim yaşaması için ideal. Çünkü pozisyonda klitorise değişik bir açıdan baskı uygulanıyor. Bu pozisyonda kadının partnerinin üstüne ata biner gibi oturması ve kendisini partnerinin ayaklarına doğru geriye yaslaması gerekiyor. Biraz zor gibi gözükse de cinsel yaşamında monotonluktan sıkılanlar için oldukça uygun olduğu söylenebilir.

Amazon Pozisyonu

Amazon Pozisyonu

İsmi gibi gerçekten de vahşi olan pozisyonlardan bir tanesi. Bu pozisyonda erkek altta olan taraf oluyor ve dizlerini kendine doğru çekiyor. kadın ise bu pozisyonda erkeğin üstünde oturur vaziyette oluyor.

Köprü Pozisyonu

Köprü Pozisyonu

Bu pozisyon elastikiyetine güvenenler için uygundur desek yeri. Özellikle bu pozisyonda herhangi bir sakatlık çıkmaması için köprüyü oluşturan partnerin başının altına yastık koymasında fayda var. Öte yandan kadının oturacağı yerin ise yerden çok fazla yüksek olmaması sakatlık ihtimalini önleyebilecek bir diğer durum.

Kovboy Pozisyonu

Kovboy Pozisyonu

Kovboy pozisyonu rodeo yaparken durduğunuz pozisyonla hemen hemen aynı. Yani genel olarak rodeoyu eğlenceli bir aktivite olarak görüyorsanız deneyebilirsiniz. Fakat yarattığı eğlence biraz daha farklı olabilir. Bu pozisyonda aslında asıl eforu sarf edecek kişi kadın oluyor.

Balerin Poziyonu

Balerin Poziyonu

Balerin pozisyonunun adı gibi oldukça estetik olduğunu söylemek gerek. Bir diğer yandan çiftlerin yüz yüze olmalarını sağlaması da ayrı bir tercih sebebi. Ancak ayakta olmanız gerekeceği için biraz yorulabilirsiniz haliyle. Üstelik bu pozisyon için illa bir yatağa da ihtiyacınız yok. Cinsel yaşamında heyecan arayanlar için bu nedenle gerçekten ideal.

Basset Hound Pozisyonu

Basset Hound Pozisyonu

Köpekleme pozisyonuna bir hayli benzeyen bu pozisyon oldukça rahat olabilir çiftler için. Kadının mümkün olduğu kadar yere yakın bir şekilde dizlerinin üstünde yatması gerekir. erkek ise kadının arkasından kadının kalçalarına doğru yaklaşır.


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.