OFPOF

Mutsuzluktan ve Depresyondan Çıkmanın 7 Yolu

-
4.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Mutsuzluktan ve Depresyondan Çıkmanın 7 Yolu
12.058 izlenme
Ofpofer
-

Bazen hayatta herşey istediğimiz gibi gitmez ve kendimizi rüzgara karşı savrulan biri gibi hissederiz. İşte bu durumdan kurtulmanın 7 yolu.

Çoğu zaman yirmili yaşlarda hayat kaygısı ve mücadelesi gibi konular yüzünden insanlar kendilerini mutsuz ve bunalmış hisseder. Sanki insanlar kendisini görmezlikten geliyor gibi düşünür. O eski mutlu günlerine tekrar dönemeyeceğini düşünmesinden dolayı kişiler depresyona bile girebilir. İşte bu ruh halinden kurtulmanızı sağlayacak 7 adım. 

Bu adımlara geçmeden önce şunu belirtmeliyiz ki; kaybolmadınız, sadece bir geçiş döneminin içerisindesiniz. Bu kötü duyguları kafanızdan yok edin ve hayatın tadını çıkarın!

1. Eve gidip ailenizin size yardım etmesine izin verin

Eve gidip ailenizin size yardım etmesine izin verin

Ailenizin yanında yaşamak istememek, onlardan uzak kalmak sizi daha çok kötü etkileyecektir. anne ve babanızın sizinle özel olarak ilgilenip sizi bu durumdan çıkarmak için çalışmalarına izin verin.

2. Sağlığınıza yatırım yapın

Sağlığınıza yatırım yapın
Çoğumuz fiziksel sağlığımızın, duygusal sağlımızla bağlantılı olduğunu unutuyor. Duygusal anlamda kötü olduğunuz zamanlarda fiziksel sağlığınızı kaybetme alışkanlığı edinirsiniz. Bunu önlemek için sürekli fiziksel sağlığınızı iyileştirecek şeyler yapın.
Dengeli beslenin, spor yapın, sabahları yürüyüş düzenleyin. Emin olun duygusal anlamda da düzelme yaşarsınız.
Galerinin devamı için "Sonraki »" tuşuna tıklayınız.

ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.