OFPOF

Kadınları Cinsel Hazzın Zirvesine Ulaştıran Seks Pozisyonları

-
6.6b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Kadınları Cinsel Hazzın Zirvesine Ulaştıran Seks Pozisyonları
0 izlenme
Ofpofer
-

Kadınları cinsellik esnasında en fazla uyaran ve mutlu eden seks pozisyonları.

kadın olsun erkek olsun şüphesiz herkes partnerini mutlu edebilmek ister. Ancak araştırmalara göre çoğu kadın cinselliği tatsada bütün hayatı boyunca orgazm duygusunu tam olarak tadamamaktadır. Bu konuda tek eksiğin biraz bilgi olduğu aşikar. Gelin uzmanlara göre kadınların en fazla zevk aldığı pozisyonlara yakından bakalım.

Kilitli misyoner pozisyonu

Kilitli misyoner pozisyonu

Bu seks pozisyonu klasik misyoner pozisyonun daha tutkulu şeklidir. kadın sırt üstü yatar. erkek de misyoner pozisyonunda olduğu gibi kadının bacaklarının arasına yerleşir ve ilişkiyi başlatır. Bu sırada kadın da iki bacağını erkeğin bacaklarına dolayarak erkeği kendine çeker. Bu pozisyon yoğun tensel temas için idealdir. Ayrıca maksimum penetrasyon ve klitoral uyarılmayı da sağladığı için kadınlarda orgazmı kolaylaştıran pozisyonlar arasında yer alır.

Yastık üzerinde

Yastık üzerinde

Yastık üstünde seks pozisyonu yoğun tensel temas ve G noktası uyarımı sağladığı için kadının orgazm olmasını kolaylaştırır. kadın kollarını iki yana açarak yüzükoyun yatar. Sonra bel kısmının altına bir-iki yastık koyarak arka kısmının yükselmesini sağlar. Bu erkeğin kadına rahatça temas edebilmesi için gereken açıyı yaratır. erkek kadının üzerine doğru uzanır ve penetrasyonu başlatır. Pozisyon mümkün olduğu kadar temas ve okşama ile desteklenmelidir. Bu pozisyonda kadını orgazma ulaştırma teknikleri de erkek tarafından uygulanabilir. Erkek boşta kalan eli ile göğüs ucu, klitoris gibi bölgeleri de uyarır. Bu da kadının kolay orgazm olmasını kolaylaştırır.

Ters cowgirl pozisyonu

Ters cowgirl pozisyonu

erkek uzanır. kadın da partnerine arkası dönük şekilde üzerine çıkar. Bu pozisyonda penis G noktasını uyarmak için ideal doğrultudadır. Kadın ilişkiyi istediği gibi yönetebilir. Bu da orgazmı kolaylaştırır.

Nokta atışı pozisyonu

Nokta atışı pozisyonu

kadın bacaklarını mümkün olduğunca açarak erkeğin üzerine oturur. erkek de yumuşak hareketlerle penetrasyonu sağlar. Klitoris ve dişi üreme organı maksimum uyarılacağı için kadın hızlı ve kolay orgazm olur.

Üstte El Ele

Üstte El Ele

Bu pozisyon hem yer hem yatak için idealdir. erkek sırt üstü uzanır , bacakları açık ve dizden kırılıdır. kadın ayakları erkeğin karnının her iki yanından yere basacak şekilde çömelir. Bu arada dengesini sağlamak için de erkeğin ellerini tutar. Bundan sonra erkek üreme organının dişi üreme organını bulması sağlanır ve penetrasyon başlar. Bu pozisyonda kontrol kadındadır ve kadın burada frekansı ve derinliği istediği gibi yönetir. 

Yan Pozisyon

Yan Pozisyon

Açısı itibariyle bir kaşık şeklini de andıran bu pozisyon kadınları orgazma götüren yöntemlerden biri. Burada erkeklere tavsiyemiz pozisyonu hiç bozmadan bitirmeleri.

Jokey Pozisyonu

Jokey Pozisyonu

Bu seks pozisyonu kadının üstte, erkeğin altta olduğu seks pozisyonlarındandır. Bu pozisyonda kadın, sırt üstü yatan erkeğe yüzünü veya sırtını çevirebilir. Bu pozisyonda kadının üstte olması tüm hakimiyetin kendisinde olmasını sağlar ki bu durum cinsel birliktelikten hem kendisinin hem de partnerinin en üst keyfi alması için kendi hakimiyetini kullanabilme şansı verir. Joker pozisyonunda, sözler ve hareketler ile de yapılacak küçük oyunlar zevkin daha fazla olmasını sağlar.

Konu cinsellik olunca her insanda her değişken farklı zevkler uyandırabilir.
Bu yazımızda bilimsel olarak kadınların G noktasını en çok uyaran pozisyonları sizin için derledik.
Bunun dışında tabikide partnerinizi mutlu etmenin en temel yolu onunla konuşmak , onu anlamak ve tanımaktan geçer. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.