OFPOF

Instagram'da Bir Ülke Kurabilecek Kadar Takipçiye Sahip 10 Ünlü İsim

-
2.5b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Instagram'da Bir Ülke Kurabilecek Kadar Takipçiye Sahip 10 Ünlü İsim
0 izlenme
Ofpofer
-

Instagram'da fazlasıyla takipçiye sahip olan ve tek bir fotoğrafının bile milyonlarca beğenisi olan ünlü isimler!

10. Neymar "@neymarjr" 92.5 milyon

9. Justin Bieber "@justinbieber" 99.2 milyon

8. Dwayne Johnson "@therock" 104 milyon

7. Taylor Swift "@taylorswift" 107 milyon

6. Kylie Jenner "@kyliejenner" 107 milyon

5. Kim Kardashian "@kimkardashian" 110 milyon

4. Beyoncé "@beyonce" 114 milyon

3. Ariana Grande "@arianagrande" 118 milyon

2. Cristiano Ronaldo "@cristiano" 125 milyon

1. Selena Gomez "@selenagomez" 136 milyon


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık