OFPOF

İnsanların Üreme Organlarından Çıkan İlginç Nesneleri Anlatan 9 Hemşire Anısı

-
23.3b
Etkileşim
Ofpofer
Ofpofer
Ofpofer
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
İnsanların Üreme Organlarından Çıkan İlginç Nesneleri Anlatan 9 Hemşire Anısı
0 izlenme
Ofpofer
-

Günümüzde pek çok ilginç olay yaşansa da, birazdan duyacağınız hemşire anıları size duyduğunuz tüm ilginçlikleri unutturacak!

1. Barbie bebeği kolu

Barbie bebeği kolu

Bir adamın penisinde bir barbie bebeğinin koluna rastlanmış. İnternetten aldığı bebek istediği gibi çıkmayınca bilerek ya da bilmeyerek bunu kendisine yapmış.

2. Bir bıçak

Bir bıçak

Bir kadın, vajinasında bir bıçak ile hastanenin acil bölümüne girmiş ve saldırıya uğradığını söylemiş. Fakat canının hiç yanmaması hemşirelerin dikkatini çekerken, kısa bir operasyon ile bıçak çıkarılmış. 

3. Bir patates

Bir patates

Yaşlı bir kadının rahmindeki nesne çekilen röntgenlerde belirlenemeyince ameliyat ile almaya çalışılmıl. Fakat doktor ve hemşireler kadının rahminde bir papates olduğunu görmüş. kadın ise onun nasıl orada olduğunu bilmiyor. 

4. Pil

Pil

Bir kadının vajinasında bulunan bir pil, rahmi zehirlemeden alınmış. kadın ise oldukça yaşlı olduğu için olayın nasıl gerçekleştiğini hatırlamıyor. 

5. El feneri

El feneri

Bir adam ayağının kayması üzerine el fenerinin üzerine düşmüş ve saatler süren operasyon ile el feneri adamın içinden çıkarılabilmiş. 

6. Tığ iğnesi

Tığ iğnesi

Bir adamın penisinde iğne olduğunu söylemesi ile büyük bir operasyon yapılmış ve organa zarar vermeden iğne oradan alınmış. 

7. Ampul

Ampul

Vücudun elektrik geçirdiğini denemeye çalışan bir genç ampulu vücudundan çıkaramadı. Patlamasından korkan genç hastaneye bu şekilde geldi.

8. Havuç

Havuç

Bir adamın tamamen içinde olan havuç, kolonoskopi yapılmadan saatler süren bir operasyon ile alınmış.

9. Küçük oyuncak

Küçük oyuncak

Aylarca mide ağrısı çeken bir kadın, aylar sonra rahmine doğru ilerleyen küçük bir oyuncak olduğunu görmüş ve yine saatler süren operasyon ile oyuncak oradan alınmış. 


ÜYE GİRİŞİ
Whatsapp'ta Paylaş Yukarı Çık
X
Galerinin bağlantısını kopyala
Bu galerinin bağlantısı aşağıdadır. Kopyalayarak arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz.